Trwa ładowanie...
d2z77em
warszawa

Warszawa znowu umożliwia mieszkańcom grillowanie pod chmurką

Stacjonarne grille, które należą do miasta, są ponownie dostępne dla mieszkańców. Korzystając z nich, musimy pamiętać jednak o zachowaniu zasad bezpieczeństwa i przestrzeganiu dystansu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa ponownie umożliwia mieszkańcom grillowanie pod chmurką
Warszawa ponownie umożliwia mieszkańcom grillowanie pod chmurką (pixabay.com)
d2z77em

Warszawa udostępnia miejskie grille

Miejskie grille stoją m.in. w parku Picassa na Białołęce, na plaży przy moście Poniatowskim tzw. „Poniatówce”, plaży Saskiej, plaży przy Płycie Desantuna, w Lesie Młocińskim na polanach oraz w Lesie Kabackim. W związku z pandemią koronawirusa były zabezpieczone taśmami i wyłączone z użytku. Teraz znowu możemy z nich korzystać. Ruszty zostały oznaczone spejclanymi plakatami, które przypominają o przestrzeganiu dystansu dwóch metrów pomiędzy osobami, a także zasadach bezpieczeństwa.

Policja i Straż miejska egzekwować będzie przestrzeganie przepisów. W związku z tym osoby, które zdecydują się skorzystać z miejskiego grilla, powinny spodziewać się rutynowych kontroli. To jednak nie wszystko. Podczas urządzania grilla w przestrzeni miejskiej musimy pamiętać o przestrzeganiu przepisów dotyczących ochrony przeciwpożarowej, a także zachowania kultury osobistej. Zabronione jest spożywanie alkoholu. Należy również zachowywać porządek i dbać o czystość.

d2z77em

Zobacz także:Otwieranie przedszkoli i żłobków. Piotr Mueller podsumowuje zachowanie Rafała Trzaskowskiego

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2z77em

Podziel się opinią

Share
d2z77em
d2z77em