Trwa ładowanie...
d3ky7ch

Warszawa. Zobacz ZOO online.

Co słychać u mieszkańców warszawskiego ZOO w czasie pandemii? Całkiem sporo. Dlatego od niedawna losy zwierząt można śledzić w internecie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Warszawski ogród zoologiczny. Zdj. ilustracyjne
Warszawa. Warszawski ogród zoologiczny. Zdj. ilustracyjne (SPL/East News, Fot: ARKADIUSZ ZIOLEK)
d3ky7ch

"ZOOstań w domu, ZOObacz online" - zachęcają pracownicy warszawskiego ZOO. W każdy wtorek i czwartek na profilu ZOO na Facebooku odbywać się będą lekcje online, z jednym zastrzeżeniem: czwartkowe wykłady przeznaczone są tylko dla dorosłych. Również w internecie zagadki i ciekawostki o zwierzętach prezentują wolontariusze warszawskiego ogrodu zoologicznego.

Większość pracowników ZOO nie może pracować zdalnie. Co właściwie robią w ZOO? Co słychać u zwierząt? Te pytania nie mogą pozostać bez odpowiedzi. Pracownicy postanowili odpowiedzieć na nie na Facebooku. Codziennie o 14:00 zamieszczają krótkie filmowe relacje z życia ZOO. Okazuje się, że w ciszy wywołanej nieobecnością zwiedzających można dostrzec i usłyszeć nowe szczegóły z życia zwierząt.

Zobacz także: Brakujące ogniwo ewolucji. To od nich pochodzi nasza dłoń

We wtorki o 12:00 odbywają się internetowe wykłady dla najmłodszych. W czwartki o tej samej godziny przed ekrany komputerów pracownicy ZOO zapraszają dorosłych. W piątki o godz. 9:00 w ramach cyklu "Dlaczego tak wyglądam" wolontariusze wyjaśniają co determinuje wygląd zwierząt.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d3ky7ch

Podziel się opinią

Share
d3ky7ch
d3ky7ch