Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
21-02-2018 14:59

Warszawiacy u fryzjera - sprawdź, które salony wybierają mieszkańcy stolicy

Rynek usług fryzjerskich kwitnie. Co rusz pojawiają się nowe salony, a rosnąca konkurencja mobilizuje specjalistów do podnoszenia jakości usług. Po czym poznać, że interesująca nas placówka
oferuje doskonałą obsługę?

Artykuł sponsorowanyArtykuł sponsorowany
Warszawiacy u fryzjera - sprawdź, które salony wybierają mieszkańcy stolicyŹródło: moment.pl
d3ig0mb
d3ig0mb

Minęły czasy, kiedy do dyspozycji mieliśmy zaledwie jeden salon fryzjerski w promieniu wielu kilometrów. Dziś fryzjerów w Warszawie nie brakuje, dlatego aby przyciągnąć nas w swoje progi, salony muszą wykazać się zaangażowaniem i wyróżnić na tle konkurencji. Ale… jak upewnić się, że wybrana przez nas placówka jest właśnie tą wartą uwagi? Aby odpowiedzieć na to pytanie przeanalizowaliśmy czym charakteryzują się te najlepsze. Odkryliśmy, że łączy je kilka wspólnych cech - i chętnie zdradzimy Wam jakich.

Najwyższa jakość produktów

Powszechnie wiadomo, że kosmetyki - nawet te z podobnej półki cenowej - potrafią diametralnie różnić się jakością. Mając tę świadomość, profesjonalne salony fryzjerskie korzystają tylko ze sprawdzonych marek, spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa i gwarantujących najlepsze rezultaty. Co równie ważne, pracownicy takich placówek doskonale znają właściwości poszczególnych produktów. Dzięki temu są w stanie dobrze dopasować je do indywidualnych cech naszych włosów (lub skóry głowy), co rzecz jasna przekłada się na efekty wizyty.

Pełna dostępność dla klienta

Prawdziwi profesjonaliści szanują czas swoich klientów. Zapewniają nam łatwy dostęp do szczegółowych informacji na temat swojego salonu, a przede wszystkim: udostępniają możliwość rezerwowania wizyt przez internet. Chcąc umówić się do takiego specjalisty nie musimy już martwić się, że nie zdążymy dodzwonić się lub dojechać do niego w odpowiednich godzinach. Do najlepszych placówek zapiszemy się o każdej porze i z każdego miejsca - przez nowoczesną platformę rezerwacji online - Moment.pl. Wystarczy mieć pod ręką dowolne urządzenie z dostępem do internetu i… dwie wolne minuty.

Perfekcyjna obsługa

Na doskonałą obsługę składa się znacznie więcej elementów, niż tylko staranne wykonanie usług. Dobry specjalista sprawi, że nasza wizyta będzie wyjątkowym wydarzeniem. Wprowadzi nas w pozytywny nastrój miłym powitaniem i propozycją napoju. Wizytę rozpocznie od omówienia naszych oczekiwań i kontroli kondycji włosów. Zapewni mam nie tylko dobrą opiekę, ale i miłą atmosferę. Na koniec upewni się, że jesteśmy zadowoleni z efektów i być może od razu zaproponuje termin kolejnego spotkania. Wszystko po to, abyśmy mogli poczuć się wyjątkowo.

d3ig0mb

Profesjonalne przygotowanie

Prawdziwi profesjonaliści nieustannie poszerzają i szlifują swoje umiejętności, a także wiedzę. Uczestniczą w wydarzeniach branżowych i szkoleniach, znają najnowsze trendy i dobre praktyki, a także korzystają z nowoczesnych rozwiązań. Często dzielą się swoją wiedzą - na stronie internetowej, blogu czy w social mediach. Dbają także o higienę swojego salonu i prezencję pracowników. Schludność stanowisk, estetyka strojów specjalistów oraz czystość narzędzi to elementy, które możemy ocenić już na pierwszy rzut oka - i które są dla nas istotną wskazówką dotyczącą jakości usług placówki.

Otwartość na dialog

Najlepsi fryzjerzy cenią sobie opinie klientów, bo są świadomi ich wartości. Chętnie przyjmują nasze komentarze - a wręcz sami proszą o dzielenie się wrażeniami z wizyt. Z kolei nam - poszukiwaczom idealnego salonu - dostęp do ocen poprzednich klientów pomaga w trafnym wyborze placówki. Na szczęście nie musimy już przeszukiwać “całego” internetu. Źródło wiarygodnych opinii stanowi platforma do rezerwacji online Moment.pl - gdzie wypowiadać się mogą jedynie osoby, które faktycznie skorzystały z usług danego salonu.

Efektem wizyty w salonie fryzjerskim powinna być nie tylko poprawa naszego wyglądu, ale i samopoczucia. Zwracając uwagę na opisane kwestie, dużo łatwiej ocenimy standard, jakiego możemy spodziewać się w interesującej nas placówce i unikniemy nieprzyjemnych niespodzianek. Koniec z “kupowaniem kota w worku”. Pora wybierać mądrze!

Artykuł sponsorowany
d3ig0mb

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ig0mb