Trwa ładowanie...

Warszawska Językowa Gra Miejska

Dla każdego uczestnika zabawy są zagwarantowane atrakcyjne nagrody, a dla zwycięzców - darmowe kursy semestralne!

Warszawska Językowa Gra Miejska
d3rmqij
d3rmqij

Warszawskie szkoły językowe łączą siły we wspólnym projekcie! Warszawska terenowa gra językowa to ciekawy pomysł na spędzenie soboty dla osób zafascynowanych nauką języków obcych.

Dla każdego uczestnika zabawy są zagwarantowane atrakcyjne nagrody, a dla zwycięzców - darmowe kursy semestralne! Do wygrania kursy francuskiego, hiszpańskiego, angielskiego, tureckiego, perskiego, arabskiego lub któregoś z języków orientalnych (japoński, chiński, koreański, hindi). Poza tym bilety do kina i kupony do wykorzystania w kawiarni i restauracji, a także zniżki na podręczniki do nauki języków obcych.

Waszym zadaniem będzie rozwiązywanie zagadek i wykonywanie zadań specjalnych - mówią organizatorzy - W każdym miejscu będziecie mieli do rozwiązania zagadkę, za rozwiązanie której dostaniecie pieczątki - drużyny, które w najszybszym czasie zdobędą wszystkie pieczątki - otrzymają nagrodę główną. W każdej szkole będą również czekać na uczestników różne atrakcje związane z daną kulturą i krajem. Wszystkie osoby, które ukończą grę, otrzymają nagrody gwarantowane!

d3rmqij

Udział w grze jest bezpłatny.

Start: sobota, 28 czerwca, godz. 13.00, ul. Cicha 1 (Powiśle)

d3rmqij
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rmqij