Trwa ładowanie...
d2yn55e

Warszawska Syrenka na strojach meczowych Legii Warszawa

To inicjatywa podjęta na okoliczność stulecia klubu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawska Syrenka na strojach meczowych Legii Warszawa
d2yn55e

W meczu 31. kolejki Ekstraklasy, w którym Legia Warszawa podejmie Lecha Poznań, zadebiutuje warszawska Syrenka. Symbol miasta wraz z hasłem „Zakochaj się w Warszawie” od najbliższego spotkania, 15 kwietnia, na stałe trafi na lewą nogawkę spodenek meczowych piłkarzy klubu.

Pod koniec marca władze Miasta Stołecznego Warszawy i Legii Warszawa podpisały porozumienie o współpracy na okoliczność stulecia klubu. To kolejna wspólna inicjatywa.

- Syrenka na strojach piłkarzy Legii Warszawa to symbol, że grają dla swojego miasta. Że każdy gol, każda akcja i każdy mecz to wkład stołecznej drużyny w promowanie Warszawy. Teraz, przy okazji stulecia klubu, związek Legii z Warszawą zostanie jeszcze wyraźniej podkreślony i uwidoczniony. Mam nadzieję, że dzięki takiej formie promocji zyskają i klub, i nasze miasto – mówi Jarosław Jóźwiak, zastępca prezydenta m.st. Warszawy.

d2yn55e

- Zawsze identyfikowaliśmy naszą misję także poprzez pełnienie roli nieformalnej wizytówki naszego wspaniałego miasta. Bardzo się cieszę, że teraz będziemy mogli promować je oficjalnie – dodaje Szumielewicz.

Na mocy podpisanej umowy, Syrenka oraz hasło „Zakochaj się w Warszawie!” będzie obecne na lewej nogawce spodenek meczowych piłkarzy Legii Warszawa do grudnia 2016r.

Przeczytaj też: „Ochotnicy warszawscy” zasadzili 700*drzew*

Podziel się
d2yn55e

Podziel się opinią

Share

d2yn55e

d2yn55e