Trwa ładowanie...

Warszawska Syrenka na strojach meczowych Legii Warszawa

To inicjatywa podjęta na okoliczność stulecia klubu.

Warszawska Syrenka na strojach meczowych Legii Warszawa
d1anqud
d1anqud

W meczu 31. kolejki Ekstraklasy, w którym Legia Warszawa podejmie Lecha Poznań, zadebiutuje warszawska Syrenka. Symbol miasta wraz z hasłem „Zakochaj się w Warszawie” od najbliższego spotkania, 15 kwietnia, na stałe trafi na lewą nogawkę spodenek meczowych piłkarzy klubu.

Pod koniec marca władze Miasta Stołecznego Warszawy i Legii Warszawa podpisały porozumienie o współpracy na okoliczność stulecia klubu. To kolejna wspólna inicjatywa.

- Syrenka na strojach piłkarzy Legii Warszawa to symbol, że grają dla swojego miasta. Że każdy gol, każda akcja i każdy mecz to wkład stołecznej drużyny w promowanie Warszawy. Teraz, przy okazji stulecia klubu, związek Legii z Warszawą zostanie jeszcze wyraźniej podkreślony i uwidoczniony. Mam nadzieję, że dzięki takiej formie promocji zyskają i klub, i nasze miasto – mówi Jarosław Jóźwiak, zastępca prezydenta m.st. Warszawy.

- Zawsze identyfikowaliśmy naszą misję także poprzez pełnienie roli nieformalnej wizytówki naszego wspaniałego miasta. Bardzo się cieszę, że teraz będziemy mogli promować je oficjalnie – dodaje Szumielewicz.

Na mocy podpisanej umowy, Syrenka oraz hasło „Zakochaj się w Warszawie!” będzie obecne na lewej nogawce spodenek meczowych piłkarzy Legii Warszawa do grudnia 2016r.

d1anqud
d1anqud
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1anqud