Trwa ładowanie...

Warszawski humor: Hanna Gronkiewicz-Waltz nie istnieje!

Brak dowodów na istnienie prezydent Warszawy!

Share
Warszawski humor: Hanna Gronkiewicz-Waltz nie istnieje!
d1i4r4r

Ten bardzo wesoły wpis znaleźliśmy na profilu Miasto Jest Nasze .

Chociaż może się to wydawać zaskakujące i dla wielu trudne do przyjęcia, trzeba to w końcu głośno powiedzieć: Hanna Gronkiewicz-Waltz nie istnieje. - piszą autorzy. Ktoś podobno ją widział w Złotych Tarasach jak kupowała w H&M. Kilka tygodni temu świeciło się chwilę światło na placu Bankowym w gabinecie prezydenta. Jednak to tylko pogłoski. Dowodów na istnienie HG-W brak.

Autorzy wesołego wpisu mają równie wesołe uzasadnienie swojej tezy:

Czy słyszeliście, by wypowiedziała jakieś ZDANIE na temat naszego miasta? Czy zajęła stanowisko wobec dzikiej reprywatyzacji rozdrapującej Warszawę? Czy zainteresował ją fakt zwiększającego się poziomu zanieczyszczeń w mieście? Czy mówiła coś o tym, że nasze miasto rozlewa się bez planu i składu? Czy napomknęła o tym, że warszawiacy muszą coraz dłużej dojeżdżać do pracy a bilety są coraz droższe? Czy wspominała coś o tym, że reklamy zjadły nasze ulice? Czy rzuciła luźną uwagę o kumoterstwie i nepotyzmie panującym w urzędach i radach dzielnic? Czy opowiadała jak sprawić, by każde dziecko miało miejsce w przedszkolu a klasy nie miały po 40 uczniów? Czy przystanęła przed zniszczoną Halą Koszyki i i obiecała zrobić wszystko, by zabytki w Warszawie otoczyć należytą ochroną? Czy powiedziała jak zamierza zintegrować transport szynowy w mieście? Czy relacjonowała jak zapełni tysiące pustostanów należących do miasta? Czy dyskutowała o roli miasta w tworzeniu miejsc pracy? Czy rzucała pomysły jak sprawić by
mieszkania były bardziej dostępne? Czy gadała na prawo i lewo skąd wziąć pieniądze na rozwój infrastruktury, gdy skończą się środki unijne? Czy powiedziała jak sobie wyobraża stolicę za 10 lat?

My nic nie słyszeliśmy. Tak, proszę państwa. Hanna Gronkiewicz-Waltz nie istnieje.
Zgadzacie się z tym wpisem?
d1i4r4r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1i4r4r
d1i4r4r