Trwa ładowanie...

Warszawski Startup - Pobli.pl

Miejsce, gdzie szybko znajdziesz osoby z okolicy, które wyręczą cię w obowiązkach!

Warszawski Startup - Pobli.pl
dsex4ym
dsex4ym

Potrzebujesz pomocy w sprzątnięciu mieszkania, zrobieniu zakupów, podłączenia kabli lub problemów z komputerem? Może potrzebujesz szybko odmalować kuchnię lub na kilka chwil potrzebujesz do pralki "złotej rączki" z najbliższej okolicy?

Ogłoszeń w internecie nie brakuje, jednak są mocno rozproszone po różnych serwisach lub ceny w nich są irytująco wysokie. Tymczasem ty potrzebujesz kogoś taniego teraz, natychmiast do wniesienia szafy na III piętro. Po to właśnie powstał serwis Pobli.pl

Ma to być portal tylko dla zlecających takie usługi. Nie ma możliwości zamieszczania swoich ogłoszeń z chęcią podjęcia określonych prac.

Pobli.pl to pomysł i realizacja zaledwie dwóch osób - Macieja Dulskiego oraz Mateusza Kleski. Jakiś czas temu zorientowali się, że może istnieć duże zapotrzebowani na taki serwis. Zauważyli też, że obecne sposoby szukania pomocy są niezwykle czasochłonne, do tego niewygodne. Wstawienie oferty na serwis ogłoszeniowy powoduje albo zasypanie skrzynki mailami, albo konieczność odebrania dużej liczby telefonów. Gdy skontaktuje się z nami duża liczba osób, trudno jest podjąć właściwą decyzję, kto będzie dla nas najlepszy. Założyli więc swój serwis, w czym trochę pomogło im doświadczenie w drobnych zleceniach.

dsex4ym

Pobli.pl ma za zadanie maksymalnie ułatwić procedurę zleceniową. Zakładamy konto, wprowadzamy swoje zlecenie oraz kwotę, którą chcemy za daną usługę zapłacić i czekamy na oferty. Zgłaszający się do nas chętni mogą oferować przy tym swoje propozycje ceny. Zleceniodawca wybiera najlepszą według siebie ofertę i przelewa ustaloną kwotę na konto. W serwisie możliwa jest również płatność gotówką. - wybór płatności jest możliwy w momencie wyboru wykonawcy.

Jeśli ten model biznesowy powiedzie się w stolicy, właściciele serwisu uruchomią go w pełni w całej Polsce. Chyba coś jest na rzeczy, skoro firma działa od niedawna, a już ma 10 tys. użytkowników (unic users).

STRONA serwisu

dsex4ym
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsex4ym