Trwa ładowanie...
d1zignc

Warszawskie inicjatywy: Klub Mam na Służewcu!

Wymiana doświadczeń, darmowe warsztaty i wspaniałe miejsce integracji
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawskie inicjatywy: Klub Mam na Służewcu!
d1zignc

Na warszawskim Służewcu powstał Klub Mam, zorganizowany przy pomocy fundacji "RoRo. Warszawskie mamy spotykają się w nim, by wspólnie wymienić się doświadczeniami, emocjami, a także szkolić na darmowych warsztatach.

Klub powstał dzięki współpracy Ani Buchmiet z Fundacji RoRo oraz kierownika Centrum – Jana Kamińskiego. Chęć przebywania w towarzystwie innych mam, wymieniania się z nimi swoimi przemyśleniami i energią sprawiają, że to Centrum Matek jest unikalnym miejscem, w którym można szczerze porozmawiać o poważnych tematach związanych macierzyństwem. Nawet trudnych i niepopularnych.**

Klub nie skupia się tylko na rodzicach. Jest również przyjaznym miejscem dla dzieci. Kolorowe wnętrza, poduszki, książki, gry, zabawki, kącik do nauki i odrabiania lekcji oraz przede wszystkim towarzystwo innych dzieci są świetną alternatywą dla nudy lub siedzenia przed telewizorem. Wyjątkowym miejscem dla dzieci odwiedzających Centrum jest ściana, na której można rysować kredą (nikt nie krzyczy, że coś się pobrudzi). Oprócz zabawy, Centrum oferuje dzieciom możliwość nauki - mają możliwość uczestniczyć w zajęciach językowych, ruchowych i plastycznych

d1zignc

W klubie panie mogą skorzystać również ze wsparcia innych mam oraz fachowców – psychologa, psychoterapeuty, prawnika i coacha. Działa tutaj też Klub Pracy i można skorzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu a także porozmawiać z doradcą zawodowym. Do dyspozycji rodziców są fachowcy z energią, chęciami do pomagania, wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, którzy w ramach działania Klubu Mam pomagają bezpłatnie.

Klub organizuje warsztaty i szkolenia dla mam. Podobnie jak w przypadku pomocy fachowców – również bezpłatne. Jest też otwarty na pomysły i inicjatywy – ponieważ warto robić coś pożytecznego i przy okazji dobrze się bawić. Wszystkie pomysły na nowe zajęcia są na bieżąco konsultowane z mamami odwiedzającymi Klub – w końcu to dla nich i ich potrzeb realizowane są te przedsięwzięcia.

Klub zaprasza do siebie wszystkie, warszawskie mamy.

Kub Mam w Centrum Bartłomieja, ulica Bartłomieja 3
STRONA internetowa.

d1zignc

Podziel się opinią

Share
d1zignc
d1zignc