Trwa ładowanie...

Warszawskie Linie Turystyczne na weekend

Dziś, w sobotę i niedzielę można miło spędzić czas pływając po Wiśle. Podróże promem są bezpłatne

Warszawskie Linie Turystyczne na weekend
d1fuz68
d1fuz68

Pięć z dziewięciu warszawskich mostów z perspektywy tramwaju wodnego , rejs do Serocka albo przeprawa przez Wisłę jednym z czterech promów - „Wars”, „Zefir”, „Słonka”, „Pliszka”, „Wilga” i „Turkawka” kursują codziennie do niedzieli.

Tramwaj wodny „Wars” będzie rozpoczynał rejsy przy Cyplu Czerniakowskim o godzinach: 11.00, 13.00, 15.00 i 17.00. Bilet normalny – dostępny m.in. przed rejsem u obsługi statku – kosztuje 18 zł.

„Zefir” będzie wypływał do Serocka z Cypla Czerniakowskiego o godzinie 9.00. Po około trzech godzinach dopłynie do Serocka, z którego w podróż powrotną wyruszy około godziny 14.00. Bilety – w przypadku wolnych miejsc – będzie można kupić na statku 15 minut przed rejsem. Cena biletu normalnego to 36 zł.

Wisłę będzie można pokonać również promem. „Słonka” połączy Cypel Czerniakowski z Saską Kępą, „Pliszka” most Poniatowskiego ze Stadionem Narodowym, „Wilga” *Podzamcze-Fontanny z ZOO, a *„Turkawka” Nowodwory z Łomiankami. Korzystanie z promów jest bezpłatne i można nimi przewozić rowery.

d1fuz68
d1fuz68
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fuz68