Trwa ładowanie...

Warszawskie memy: Mecz Polska:Anglia

"Po fazie wstydu przyszła faza szydercza"

Warszawskie memy: Mecz Polska:Anglia
d1byj5q
d1byj5q

Prognoza na wieczór jest taka, że pojawi się bardzo dużo obrazków o deszczu, dachu, piłce etc. Już powoli zaczyna. Prosimy nie wklejać - pisze o godzinie 21:00 strona "Na końcu Internetu" . I stało się! Prognoza się sprawdziła, Internauci, w odróżenieniu od organizatorów meczu, potraktowali ją poważnie. Lunęło! W Internecie rozpętała się ulewa memów i dowcipnych komentarzy w sprawie niezasunięcia dachu na mecz Polska-Anglia na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Dziękujemy fanom naszego fanpage'a za przesyłanie nam coraz to nowych obrazków i komentarzy. Poniżej znajdziecie galerię najlepszych memów przesłanych przez naszych czytelników, którą będziemy na bieżąco aktualizować, bo memów wciąż przybywa jak grzybów... w trakcie deszczu. Zaczyna przybywać też stron tematycznych, jak na przykład "Nie zamykam dachu bo jestem Polakiem", "Zbieramy na dach" czy "Dach na stadionie Narodowym" (ten, o godzinie 22:50 miał już 3400 fanów)

Brace Yourselves, nadchodzą memy o meczu Polska:Anglia!


godz. 23.14 Fejsbukowa prognoza na resztę wieczoru: intensywne opady deszczowych sucharów - pisze nasza czytelniczka, Justyna.I my stwierdzamy zgodnie, że memy o stadionie są już "so 1h ago". Jutro memy o dachu będą już passe, umrą tak szybko, jak się urodziły.


W poprzednich odcinkach "Warszawskich Memów" wystąpili: Antek, któremu nie wyszło oraz Czesław, który nie oddał 9 zł

d1byj5q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1byj5q