Trwa ładowanie...

Warsztaty z produkcji muzycznej oraz turntablismu

Warsztaty poprowadzą: dwukrotny mistrz świata DJ’ów IDA – Steve Nash oraz wielokrotny mistrz Polski DJów IDA - FALCON1. Wstęp wolny

Warsztaty z produkcji muzycznej oraz turntablismu
d1uw6md
d1uw6md

STEVE NASH & TURNTABLE ORCHESTRA oraz szkoła DJ-ska SPINLAB zapraszają na pokazowe warsztaty z produkcji muzycznej i turntablismu. Jest to wydarzenie muzyczne, które umożliwia spotkanie sympatyków hip-hopowych brzmień z artystami zajmującymi się profesjonalną produkcją muzyczną.*Warsztaty poprowadzą: dwukrotny mistrz świata DJ’ów IDA – Steve Nash oraz wielokrotny mistrz Polski DJów IDA - FALCON1.* Warsztaty odbędą się w Ośrodku Kultury Ochoty przy ulicy Grójeckiej 75, w czwartek, 22 stycznia o godzinie 18:00.* Udział w zajęciach jest wolny.*

Otwarte warsztaty polegać będą na produkcji bitu oraz dograniu do niego partii skreczowych. W produkcje i nagranie zaangażowani będą wszyscy uczestnicy. W trakcie trwania warsztatu postaramy się przedstawić jak najwięcej przydatnej wiedzy na temat produkcji (korzystać będziemy przede wszystkim z Ableton *Live 9 oraz Ableton Push) oraz wykorzystania gramofonu jako instrumentu w tworzeniu muzyki* - mówią organizatorzy - To, co stworzymy, zależeć będzie przede wszystkim od uczestników i ich inwencji, dlatego zapraszamy wszystkich z zajawką i pomysłami bez względu na umiejętności.

Prowadzący:
FALCON1 - DJ / turntablista. Kiedyś aktywna postać bitew turntablistycznych (15 wygranych, w tym 5 tytułów Mistrza polski IDA), dziś skupiony na graniu oraz nagrywaniu mixów, skreczy oraz produkcji.
Ma na koncie kilkaset imprez w całym kraju, od największych festiwali przez wszelkiego rodzaju kluby po najciemniejsze piwnice. Jego sety to wypadkowa fascynacji turntablismem, klasycznym hip-hopowym brzmieniem oraz szeroko pojętą elektroniką. Jako party DJ nie stroni od niczego, co niesie ze sobą dobry vibe.
Jako turntablista współpracuje z czołówką polskiej sceny hip-hopowej, koncertuje z JWP i Sztigarem Bonko, jest częścią projektu Steve Nash & Turntable Orchestra. Razem z DJ-em Kebsem jest współzałożycielem centrum DJ-skiego.
Dzielił scenę z wykonawcami z wielu muzycznych światów - m.in. A$ap Mob, Method Man & Redman, Phife Dawg, AZ, Doo Wop, Torae, Mosca, Vakula, DJ Shadow, DJ Vadim & Yarah Bravo, DJ Q-Bert, DJ Craze, Aquasky & Ragga Twins, Jack Beats, Modestep, Mosca, Mr Wiggles oraz z wieloma reprezentantami polskiej sceny.

Steve Nash- absolwent Liceum Muzycznego im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie i Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi (klasa fortepianu prof. Cezarego Saneckiego). Na swym koncie ma wiele sukcesów zarówno jako klasyczny pianista, jak i producent i DJ.
Jest dwukrotnym mistrzem świata International Dj Association World Championships 2012 i 2013. Po grudniowym sukcesie rozpoczął współpracę z Radiową Trójką, z programem Hirka Wrony „Soul Muzyka Duszy”. Jako pianista grał zarówno koncerty z orkiestrą, jak i recitale solowe i koncerty jazzowe. Występuje również jako kameralista. Jest czterokrotnym stypendystą Akademii Muzyki Kameralnej w Admont (Austria) oraz stypendystą Prezydenta Miasta Częstochowy.
Jako producent tworzy m.in. muzykę do filmów oraz spektakli teatru tańca (Shakespeare it, Lokator). Jego dj-sko producencki potencjał dostrzeżony został także podczas nagrań utworu promującego IDA Championships 2014, którego jest głównym producentem.
W grudniu 2013 roku, używając programu Ableton podczas obrony tytułu Mistrza Świata IDA World Champions 2013, został doceniony przez polskiego dystrybutora tej marki, z którym w 2014 roku rozpoczął stałą współpracę.
Dokonania Steve’a Nasha docenili liczni sponsorzy. Jest twarzą elitarnej grupy ELADE CREW i ambasadorem marki JVC.
Obecnie skupia się na projekcie "Steve Nash & Turntable Orchestra" - jest to nowatorski koncert mający na celu połączenie dwóch muzycznych światów – muzyki klasycznej i turntablismu.

d1uw6md
d1uw6md
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1uw6md