Trwa ładowanie...
d3b58x0
premiera

"Wawangarda". Nowy serial dokumentalny o przemianach w Warszawie (TRAILER)

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Wawangarda". Nowy serial dokumentalny o przemianach w Warszawie (TRAILER)
d3b58x0

W najbliższą niedzielę odbędzie się premiera pierwszego odcinka serialu dokumentalnego "Wawangarda", który opowiada o przemianach w Warszawie. W Warszawie żyje się lepiej. Bardziej świadomie. Zdrowiej. Przyjemniej. Ciekawiej. Zjawiska i inicjatywy kiedyś marginalne, dzisiaj przeniknęły do głównego nurtu miejskiego życia - mówią twórcy serialu - Powstałe niezależnie i oddolnie, przyciągają swoją świeżością i autentycznością.

Żywność, sport, moda, sztuka, kultura, rozrywka, nauka – jak bardzo zmieniło się podejście mieszkańców Warszawy do tych obszarów ich codziennego życia? Za tymi zmianami stoją konkretni ludzie, a to czego brakowało im w Warszawie, stworzyli sami. Wawangarda to serial dokumentalny właśnie o nich. Zobacz, jak bardzo zmieniło się to miasto. I każdego dnia obserwuj, jak każda Twoja decyzja zmienia je jeszcze bardziej - dodają.

"Wawangarda" to serial dokumentalny o tym, jak zjawiska i inicjatywy kiedyś marginalne, dzisiaj przeniknęły do głównego nurtu miejskiego życia. *Premiera pierwszego odcinka odbędzie się w najbliższą niedzielę, 22 marca, o godzinie 18:00 w eMeSeN na ulicy Pańskiej 3. Pierwszy odcinek serialu opowiada o kulturze kawowej w naszym mieście. *

d3b58x0

To jak dynamicznie rozwija się tutaj kultura kawowa i poziom jaki ona reprezentuje sprawia, że aż trudno uwierzyć, że 5-7 lat temu zjawisko takie w tym mieście praktycznie nie istniało. To w kawiarniach wiele się w Warszawie zaczęło i pojawiły kolejne pomysły, które zmieniły to miasto - wyjaśniają twórcy serialu. Po projekcji zapraszają na cupping kaw z warszawskich palarni. Jak mówią, będzie to doskonała okazja do sprawdzenia, jak wysoki poziom trzymają warszawskie palarnie kawy.

Zobacz także: Warszawa bez reklamowych śmieci. Piękny film! [WIDEO]

d3b58x0

Podziel się opinią

Share

d3b58x0

d3b58x0