Trwa ładowanie...

We trzech pobili i okradli mężczyznę w centrum miasta. Nikt nie zareagował [WIDEO]

Policja zatrzymała kolejnego sprawcę rozboju przed Dworcem Centralnym.

We trzech pobili i okradli mężczyznę w centrum miasta. Nikt nie zareagował [WIDEO]
d2zg3ld
d2zg3ld

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło przy Dworcu Centralnym w Warszawie, gdzie trzech napastników wciagnęło mężczyznę do toalety, pobiło go i okradło. Zaatakowali przy świadkach i kamerach. Pomimo tego nikt nie zareagował. Sprawę bada policja.

Funkcjonariusze z warszawskiego Śródmieścia zatrzymali kolejną osobę podejrzaną o udział w rozboju, do którego doszło na początku lipca. Sprawcy dwukrotnie pobili swoją ofiarę, a następnie zabrali jej saszetkę i reklamówkę wraz z zawartością.

Do tej pory zatrzymano 36-letniego Jarosława S., który na wniosek Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście-Północ został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Z kolei w piątek funkcjonariusze zatrzymali 33-letniego Marcina S. I w tym przypadku prokuratura wystąpiła do sądu z wnioskiem o areszt.

Do rozboju doszło w lipcu tego roku w pobliżu Dworca Centralnego. To wtedy do pokrzywdzonego podeszło trzech napastników, którzy jak wynika z jego relacji, rzucili się na niego z pięściami, a następnie zabrali mu reklamówkę wraz z jej zawartością. Jak widzimy na nagraniu opublikowanym przez stołeczną policję, żaden ze świadków zdarzenia nie zareagował.

Chwilę później napastnicy zaatakowali mężczyznę ponownie - wciągnęli pokrzywdzonego do ulicznej toalety i tam bijąc go pięściami po głowie, zabrali saszetkę z telefonem, power bankiem, słuchawkami oraz innymi przedmiotami.

d2zg3ld

Źródło: KSP

Oprac. Karolina Pietrzak

d2zg3ld
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zg3ld