Wesoły Kierowca znów poprowadzi warszawski autobus. "Wraca do pracy w komunikacji miejskiej"

Wiemy też, na której linii będzie można spotkać Roberta Chilmończyka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wesoły Kierowca znów poprowadzi warszawski autobus. "Wraca do pracy w komunikacji miejskiej"

Poszukiwanie zatrudnienia przez Wesołego Kierowcę z Warszawy zakończyło się szczęśliwie. Jak podało radio RDC, Robert Chilmończyk zdobył etat w firmie Mobilis, która ma obowiązującą umowę na obsługę niektórych linii z Zarządem Transportu Miejskiego. Dotychczasowy pracodawca zwolnił kierowcę z końcem roku, ze względu na redukcję etatów.

Oznacza to, że Wesoły Kierowca nadal będzie obsługiwał pasażerów stołecznej komunikacji . Nie wiadomo jednak, czy tak jak do tej pory uprzyjemni im wspólną podróż, dowcipnymi anegdotami oraz dialogami. Kilka firm, właśnie z powodu radosnego usposobienia zdążyło już odmówić Robertowi Chilmończykowi przyjęcia do pracy. Warszawiacy będą mogli go spotkać od 29 stycznia np. na linii 122 (Gwiaździsta-Os.Górczewska).

Przypomnijmy, że jeszcze w zeszłym tygodniu mówiło się, że Robert Chilmończyk może dostać pracę na Lotnisku Chopina. Miał tam zajmować się dowozem pasażerów z terminali do samolotów. Jednak, jak się okazuje ta opcja jest już nieaktualna i Wesoły Kierowca powraca na stołeczne drogi.

Przeczytajcie też: "Miasto jest Nasze" szuka miejsc przyjaznych psom. "Każdy musi czuć się dobrze"

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.