Trwa ładowanie...
d6att9i

Weź udział w treningu z Czerkawskim!

Zajęcia z byłym gwiazdorem NHL na Zimowym Narodowym
Share
Weź udział w treningu z Czerkawskim!
d6att9i

Nie masz jeszcze 18 lat, jesteś fanem hokeja i chciałbyś trenować pod okiem gwiazdora NHL? Weź udział w bezpłatnym treningu z Mariuszem Czerkawskim. Sportowiec poprowadzi zajęcia już w najbliższy piątek, 20 lutego, na jednym z lodowisk Zimowego Narodowego.

Prowadzenie krążka, slalom i strzały na bramkę – między innymi te umiejętności będzie można opanować podczas wyjątkowych zajęć na Stadionie Narodowym. Godzinny bezpłatny trening wraz z Mariuszem Czerkawskim poprowadzą byli polscy hokeiści: Andrzej Tkacz, Wojciech Tkacz oraz Dariusz Garbocz.

By poczuć się jak gwiazda NHL, wystarczy wysłać na adres facebook@stadionnarodowy.org.pl zdjęcie przedstawiające siebie na łyżwach. Do rozdania mamy 20 pojedynczych wejściówek - nagrodzimy najlepsze zdjęcia - mówią organizatorzy - Konkurs jest przeznaczony dla osób w wieku od 10 do 18 lat. Czas na wysyłanie zgłoszeń mija w czwartek 19 lutego o godzinie 15.00. O udziale w zajęciach zwycięzców poinformujemy drogą elektroniczną.*__*

d6att9i

Początek treningu, który odbędzie się w przerwie Czerkawski Cup zaplanowano na godzinę 15.30. Czerkawski Cup na Narodowym to I Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja na Lodzie organizowany przez Stowarzyszenie Sport 7, którego prezesem jest Mariusz Czerkawski. Turniej odbędzie się 20 lutego 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie, weźmie w nim udział 8 drużyn z całej Polski.

Zobacz także: Niezwykły wyczyn 11-latki. Rekord Guinnessa na Stadionie Narodowym

d6att9i

Podziel się opinią

Share
d6att9i
d6att9i