Trwa ładowanie...

Węzeł Marynarska znów pod wodą. Uwaga kierowcy, utrudnienia

To nie pierwsza sytuacja, gdy na skrzyżowaniu trasy S79 z Marynarską po obfitych opadach deszczu, przejazd jest utrudniony.

Węzeł Marynarska znów pod wodą. Uwaga kierowcy, utrudnienia
d2eixvn
d2eixvn

Jezdnia na trasie S79 pod ulicą Marynarską po raz kolejny zalana. To efekt deszczu, który przez całą noc padał w Warszawie.

Trasa pod Marynarską znów nie wytrzymała intensywnych opadów deszczu. Tym samym kierowcy nie mogą w nią zjechać ani od strony Żwirki i Wigury, ani od strony Rzymowskiego. O zakazie wjazdu informują specjalne znaki.

Jak podaje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, utrudnienia są także na węźle Lotnisko. "Zablokowane są łącznica z S2 na S79 od strony węzła Puławska, a także łącznica z S79 do S2 w kierunku węzła Puławska" - informuje GDDKiA.

TVP3 podało informację, że trwa pompowanie wody na trasie S79. Co więcej, zalane zostały też podziemne garaże i piwnice w wielu miejscach Warszawy. - Kierowcy mogą mieć problem z pokonaniem lokalnych rozlewisk na ulicach w drodze do pracy - alarmuje TVP3.

To nie pierwsza sytuacja, gdy na skrzyżowaniu trasy S79 z Marynarską po obfitych opadach deszczu, przejazd jest utrudniony. Do podobnego zdarzenia doszło miesiąc temu. Podtopienia ablokowały wszystkie pasy ruchu w kierunku lotniska i łącznicę zjazdową w kierunku S2 od ul. Wolskiej.

d2eixvn

Przypomnijmy również, że w tym momencie trwają prace, które mają za zadanie poszerzyć Marynarską. Remont ma zakończyć się za rok.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

*Przeczytajcie również: "Jestem obywatelem świata, żyję, funkcjonuję". Jak wygląda nasze odejście do niepełnosprawnych? *

d2eixvn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2eixvn