Trwa ładowanie...
djsuq2z

Węzeł Marynarska znów pod wodą. Uwaga kierowcy, utrudnienia

To nie pierwsza sytuacja, gdy na skrzyżowaniu trasy S79 z Marynarską po obfitych opadach deszczu, przejazd jest utrudniony.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Węzeł Marynarska znów pod wodą. Uwaga kierowcy, utrudnienia
djsuq2z

*Jezdnia na trasie S79 pod ulicą Marynarską po raz kolejny zalana. To efekt deszczu, który przez całą noc padał w Warszawie. *

Trasa pod Marynarską znów nie wytrzymała intensywnych opadów deszczu. Tym samym kierowcy nie mogą w nią zjechać ani od strony Żwirki i Wigury, ani od strony Rzymowskiego. O zakazie wjazdu informują specjalne znaki.

Jak podaje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, utrudnienia są także na węźle Lotnisko. "Zablokowane są łącznica z S2 na S79 od strony węzła Puławska, a także łącznica z S79 do S2 w kierunku węzła Puławska" - informuje GDDKiA.

djsuq2z

TVP3 podało informację, że trwa pompowanie wody na trasie S79. Co więcej, zalane zostały też podziemne garaże i piwnice w wielu miejscach Warszawy. - Kierowcy mogą mieć problem z pokonaniem lokalnych rozlewisk na ulicach w drodze do pracy - alarmuje TVP3.

To nie pierwsza sytuacja, gdy na skrzyżowaniu trasy S79 z Marynarską po obfitych opadach deszczu, przejazd jest utrudniony. Do podobnego zdarzenia doszło miesiąc temu. Podtopienia ablokowały wszystkie pasy ruchu w kierunku lotniska i łącznicę zjazdową w kierunku S2 od ul. Wolskiej.

Przypomnijmy również, że w tym momencie trwają prace, które mają za zadanie poszerzyć Marynarską. Remont ma zakończyć się za rok.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

djsuq2z

*Przeczytajcie również: "Jestem obywatelem świata, żyję, funkcjonuję". Jak wygląda nasze odejście do niepełnosprawnych? *

djsuq2z

Podziel się opinią

Share
djsuq2z
djsuq2z