Wezwał policję, bo pokłócił się z dziewczyną i... wpadł z narkotykami

Łukasz Z. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wezwał policję, bo pokłócił się z dziewczyną i... wpadł z narkotykami

O tym, że nie warto się kłócić przekonał się 34- letni Łukasz Z., który po sprzeczce ze swoją dziewczyną wezwał na pomoc policję. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce, zamiast mu pomóc, zatrzymali mężczyznę.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. W późnych godzinach wieczornych dyżurny wołomińskiej komendy otrzymał zgłoszenie od mężczyzny. Chodziło o różne przedmioty, które zostawił w mieszkaniu 34-latek. Znajdująca się w środku dziewczyna najpierw wyrzuciła go z lokalu, a następnie zamknęła drzwi i nie chciała oddać mu reszty jego rzeczy. Mężczyzna miał ze sobą tylko plecak.

Łukasz Z. wezwał na pomoc policjantów. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze wyczuli wydobywający się z plecaka **charakterystyczny dla marihuany** zapach. Postanowili sprawdzić, co mężczyzna w nim trzyma.

- Ujawnili 33 zawiniątka w srebrnej foli z suszem roślinnym – marihuaną w ilości blisko 29 gramów oraz wagę elektroniczną - relacjonują mundurowi. 

Łukasz Z. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Już usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości **środków odurzających** , za co może mu grozić kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Warto było się kłócić?

Przeczytajcie też:  O krok od kolizji. Taksówkarz jedzie pod prąd! [WIDEO]

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.