Trwa ładowanie...

Widzów od substancji łatwopalnych dzieliły centymetry. Doszło do wybuchu (WIDEO)

Walka o sprawiedliwość.

Share
Widzów od substancji łatwopalnych dzieliły centymetry. Doszło do wybuchu (WIDEO)
dxjp9kj

Paweł i <a href="https://film.wp.pl/jego-dziewczyna-6029135724098177c">jego dziewczyna</a> Sylwia trafili do szpitala z poważnymi obrażeniami. Paweł doznał <a href="https://portal.abczdrowie.pl/oparzenia">oparzeń</a> 2 i 3 stopnia na 20 proc. powierzchni ciała. Przez 5 dni był utrzymywany w <a href="https://portal.abczdrowie.pl/spiaczka-farmakologiczna">śpiączce farmakologicznej</a>. <a href="https://teleshow.wp.pl/lekarze-6029247873721473c">Lekarze</a> zdecydowali się na <a href="https://ranking.abczdrowie.pl/s/przeszczep-skory">przeszczep skóry</a>.

Wszystko przez nieudany pokaz pirotechniczny, który podczas warszawskiego Pikniku Naukowego wymknął się studentom Politechniki Łódzkiej spod kontroli. - To było pół sekundy. Usłyszałem syk i zorientowałem się, że zostałem ochlapany denaturatem. Próbowałem się gasić. Odwróciłem się i zacząłem biec - opowiada WawaLove.pl Paweł.

Prokuratura umorzyła śledztwo. Mimo to Paweł i Sylwia będą walczyć o odszkodowanie. - Będę próbował zrobić wszystko, żeby za to odpowiedzieli - dodaje Paweł. Zobaczcie nasz reportaż.

Monika Rozpędek, WawaLove.pl

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
dxjp9kj

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxjp9kj
dxjp9kj