Trwa ładowanie...

Większy Wielki Antykwariat

Tysiące książek w niskich cenach, więcej winyli, występ Grupy Teatralnej Warszawiaki oraz inne atrakcje!

Większy Wielki Antykwariat
d17f6z1
d17f6z1

W najbliższą niedzielę 16 marca, odbędzie się kolejna edycja Wielkiego Antykwariatu! Większa niż kiedykolwiek wcześniej, przyjadą też antykwariaty spoza Warszawy, będą tysiące książek, więcej winyli niż na poprzednich edycjach, a także dodatkowe atrakcje!
* Pierwsza edycja imprezy odbyła się w marcu 2011 roku.Zbierałem książki od małego i w pewnym momencie, gdy odziedziczyłem jeszcze więcej po babci, stwierdziłem, że nie mam gdzie już ich trzymać - mówi Bartosz Mindewicz, pomysłodawca i organizator wydarzenia - Pomyślałem, żeby oddać je fundacjom, ale nie znalazłem takiej, której by się przydały albo te, które znalazłem, miały już za dużo książek... Wtedy pojawił się pomysł zorganizowania *Wielkiego Antykwariatu - imprezy, która dałaby warszawskim antykwariatom możliwość wyjścia w nową przestrzeń - zaprezentowania się w warszawskich klubach. Także osoby prywatne mogłyby podzielić się z innymi częścią swojego domowego księgozbioru.

Wiele antykwariatów, prywatni sprzedawcy, winyle i dodatkowe atrakcje jednego dnia, w jednym miejscu - okazało się, że pomysł trafił w dziesiątkę - dodaje - Przy okazji na pierwszej edycji imprezy miałem okazję pozbyć się nadmiaru swoich lektur, które trafiły w dobre ręce.

* Zobacz, jakie inne darmowe wydarzenia odbywają się w Warszawie! W programie Większego Wielkiego Antykwariatu:*
- Stoiska warszawskich (i nie tylko) antykwariatów, książki różnych gatunków i dziedzin, płyty winylowe, ceny od złotówki!
- Animacje przygotowane przez Grupę Teatralną Warszawiaki - klimat przedwojennej Warszawy, szulerskie gry i zabawy, gwara, piosenki.... i wiele innych!
- Specjalny kącik dla dzieci.
- Winylowa oprawa muzyczna imprezy, przygotowana przez dlaczegolubiestarepiosenki.wordpress.com***
16 marca 2014, Made in Wola , ul. Kasprzaka 22
*
Start: 12.00, Koniec imprezy: 17.00**
wstęp wolny

* Wielki Antykwariat odbywa się pod patronatem medialnym Wawalove.pl *

d17f6z1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17f6z1