Trwa ładowanie...
ispot
Luiza Poreda
13-09-2012 14:21

Wielkie otwarcie salonu iSpot w C.H. Blue City

Na czas premiery przewidziane są wyjątkowe atrakcje, które będą skierowane również do najmłodszych klientów oraz upominki dla uczestników

Wielkie otwarcie salonu iSpot w C.H. Blue City
d11anir
d11anir

W najbliższą sobotę, tj. 15 września, o godzinie 12 odbędzie się otwarcie salonu iSpot Apple Premium Reseller w centrum handlowym Blue City w Warszawie. Nowy iSpot zajmie dotychczasowe lokale dwóch kawiarni znajdujących się przy fontannie na poziomie -1. Będzie to siedemnasty i zarazem najbardziej efektowny salon firmy SAD Sp. z o.o., będącej jednym z największych dystrybutorów produktów marki Apple w Polsce. Siedemnasty już salon iSpot w Polsce będzie najbardziej przeszklonym i zarazem największym obiektem handlowym z pośród dotychczasowych.

W zaplanowanym na 15 września wydarzeniu będą mogli wziąć udział wszyscy klienci obecni w galerii. Cały program poprowadzony zostanie przez Tomasza Kammela, natomiast o godzinie 18, obok fontanny, wystąpi zespół „Me, Myself & I” znany z programu „Mam Talent”.

Trzy strefy, które będą znajdowały się w pobliżu fontanny z pewnością zainteresują nie tylko fanów muzyki oraz różnego rodzaju rozwiązań IT, ale także dzieci. „Strefa warsztatowa” to raj dla zwolenników nowoczesnych technologii. W tej części zaprezentowane zostaną między innymi aplikacje iPhoto, iMovie, czy Garage Band. Chwilę wytchnienia w towarzystwie dźwięków granych przez DJ’a prosto z iPada zapewni nam „Strefa Chill”. W „Strefie Kids” dzieci będą miały możliwość pomalowania buzi i wcielenia się w ulubionego bohatera, czy zwierzaka.

W dniu otwarcia iSpot Blue City każdy z klientów otrzyma 10% zniżki na wszystkie komputery Mac oraz iPody. Dodatkową atrakcją będzie także polska premiera systemu audio Ferrari, w którego skład wchodzą między innymi głośniki oraz słuchawki nagłowne. Produkty Ferrari będą dostępne tego dnia tylko w salonie iSpot w centrum handlowym Blue City.

Godziny otwarcia: poniedziałek - sobota 10:00-22:00, niedziela 10:00-20:00
Al. Jerozolimskie 179
tel. (022) 465 83 76
d11anir
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11anir