Trwa ładowanie...
d25o9w4

Wiemy, kiedy rusza nowy sezon Magicznego Parku Fontann!

Organizator zapowiada, że będzie kolorowo i wystrzałowo, a momentami powieje nawet grozą...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiemy, kiedy rusza nowy sezon Magicznego Parku Fontann!
d25o9w4

*Powraca jedna z ulubionych atrakcji wielu warszawiaków. W majówkę ruszy nowy sezon Multimedialnego Parku Fontann! Co zobaczymy podczas tegorocznych pokazów? - Żeby nie zepsuć niespodzianki, powiemy tylko, że będzie bardzo kolorowo, wystrzałowo, a momentami… powieje nawet grozą – informuje Stołeczna Estrada, organizator przedsięwzięcia. *

Multimedialny Park Fontann poinformował o rozpoczęciu nowego sezonu. Pierwsze pokazy odbędą się 1, 2 i 3 maja o godz. 21:00. Organizatorzy wkrótce przedstawią więcej szczegółów.

Jedno jest pewne: godziny rozpoczęcia multimedialnego show najprawdopodobniej nie ulegną zmianie. Tak jak w latach poprzednich, widowisko będzie odbywać się od maja do sierpnia w piątki i soboty o godz. 21:30. Z kolei, we wrześniu – o godz. 21:00.

d25o9w4

Multimedialny Park Fontann otwarty 7 maja 2011 roku, to największa tego typu inwestycja w przestrzeni miasta w Polsce, łącząca sztukę z rozrywką i rekreacją skierowaną do szerokiego odbiorcy. Od 2013 Park Fontann znajduje się pod opieką Stołecznej Estrady. Ubiegłoroczne pokazy obejrzało 900 tys. warszawiaków i turystów.

*Przeczytajcie również: Dyskoteka w warszawskim autobusie. Wielki powrót "Wesołego Kierowcy"? [WIDEO] *

d25o9w4

Podziel się opinią

Share
d25o9w4
d25o9w4