Trwa ładowanie...

Wiemy kto zagra 1 grudnia na pl. Zamkowym!

Gwiazdą wieczoru będzie Andrzej Piaseczny! Kto oprócz niego?

Wiemy kto zagra 1 grudnia na pl. Zamkowym!
d2uwdj4
d2uwdj4

W sobotę, 1 grudnia, kiedy rozbłyśnie cały Trakt Królewski, Stare i Nowe Miasto, a w końcu (przy wspólnym odliczaniu) 27-metrowa choinka,* na placu Zamkowym odbędzie się wspólna zabawa*, przygotowana przez Urząd Miejski i Stołeczną Estradę.

Jak co roku będzie to wydarzenie przepełnione atmosferą magii oraz wielkich emocji. Przygotowane z tej okazji niespodzianki będą zaskakiwać przez cały wieczór aż do momentu kulminacyjnego, jakim będzie spektakularne zapalenie warszawskiej choinki - czytamy na stronach Urzędu

Kto pojawi się na scenie?* Ania Rusowicz, zdobywczyni czterech Fryderyków 2012, która swoją muzyczna autentycznością w bardzo krótkim czasie podbiła serca wszystkich Polaków. Natalia Kukulska* wystąpi na scenie z małymi przyjaciółmi z Wiosek Dziecięcych SOS, z którymi nagrała singiel i które wspiera jako ambasadorka projektu. Tego wieczoru usłyszymy również Kubę Badacha z zespołem oraz znany wszystkim z programu „Mam talent” * chór Sound & Grace*.

Gwiazdą koncertu będzie Andrzej Piaseczny, który swoim ciepłym oraz magnetyzującym głosem sprawi, że 1 grudnia w Warszawie na dobre zagości nastrój zbliżających się świąt.

d2uwdj4

Artyści podczas koncertu wykonają swoje największe przeboje oraz zaczarują nas dźwiękami znanych wszystkim piosenek świątecznych. Pojawi się również Święty Mikołaj, który mimo natłoku pracy przed zbliżającymi się świętami znalazł czas i zaplanował wizytę na placu Zamkowym.

d2uwdj4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2uwdj4