Trwa ładowanie...
d33hxk9

Wiemy, kto zagra w Sylwestra!

To będzie największa impreza tej nocy w Polsce
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiemy, kto zagra w Sylwestra!
d33hxk9

Po raz piąty stolica przywita Nowy Rok podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów. Największy Sylwester w Polsce odbędzie się na placu Konstytucji. Najbardziej znane dyskotekowe hity lat 70., 80., 90. oraz te współczesne, zaśpiewają we własnych interpretacjach m.in.: Zakopower, Kasia Kowalska, Maciej Maleńczuk, De Mono, Kora, Oddział Zamknięty, Afromental, Ewa Farna, Big Cyc, zespół Weekend oraz gość specjalny – ukraińska grupa Mirami. Koncert jak co roku jest współorganizowany przez Polsat, więc na scenie zobaczymy także zwycięzcę IV edycji „Tylko muzyka”, rockowego wokalistę Tomasza Kowalskiego, a także zdobywcę nagrody specjalnej tej edycji show – śląski rockowy band grający industrial metal – grupę Oberschlesien.

Koncert rozpocznie się punktualnie o godz. 20.00 na placu Konstytucji w Warszawie, oraz na antenie Polsatu – i trwać będzie blisko 6 godzin. W jego trakcie usłyszymy interpretacje największych przebojów dyskotekowych w wykonaniu polskich gwiazd. Do tańca porwą najbardziej znane dyskotekowe hity, jak np. „Daddy Cool”, „Boys, boys, boys”, „Billie Jean” czy „Macarena”, ale i te współczesne, jak* „Gangnam Style”, czy „Ona tańczy dla mnie”* zespołu Weekend. Te dwa ostatnie biją obecnie rekordy popularności – koreański wokalista z utworem „Gangnam” jest obecnie najchętniej oglądanym muzykiem na YouTube (klip ma już ponad 816 milionów odsłon na całym świecie), z kolei polski zespół Weekend również stał się hitem w sieci - ich oficjalny teledysk „Ona tańczy dla mnie” na YouTube ma już blisko 22 miliony odsłon. W trakcie Sylwestrowej Mocy Przebojów będzie można nauczyć się tańczyć właśnie „Gangnam style” i „Ona tańczy dla mnie” (specjalny układ choreograficzny do tego właśnie utworu wykonują przed meczami
już polscy kibice).

Wejściu w nowy rok towarzyszyć będzie pokaz sztucznych ogni oraz wielki przebój Jennifer Rush – „Power of Love”, który wykona specjalnie na tę okazję Alicja Węgorzewska. Będzie też okolicznościowe przemówienie Hanny Gronkiewicz-Waltz. Gospodarzami tej największej dyskoteki w kraju będą Paulina Sykut i Maciek Rock - oboje wcielą się w ten wyjątkowy wieczór w rolę najlepszych DJ-ów w Polsce. Towarzyszyć im będą: Maciej Dowbor, który przypomni najciekawsze chwile EURO 2012 i poprowadzi konkursy dla widzów, oraz Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz. Wielkim sukcesem zakończyła się ubiegłoroczna impreza na stołecznym placu Konstytucji, na której bawiło się ponad 120 tysięcy osób.

d33hxk9

Podziel się opinią

Share
d33hxk9
d33hxk9