Trwa ładowanie...

Wilanów ma już swoje centrum handlowe. Zobaczcie

Dziś oficjalnie otwarto Plac Vogla.

Wilanów ma już swoje centrum handlowe. Zobaczcie
d3d4tip
d3d4tip

W czwartek, 22 października 2015 roku, na warszawskim Wilanowie został otwarty nowy ośrodek handlu i usług. To parterowy kompleks sklepów i punktów usługowych, których docelowo ma powstać około 30. Do każdego lokalu można wejść bezpośrednio z ulicy. Plac Vogla ma być odpowiedzią na codzienne potrzeby mieszkańców Wilanowa i okolic – miejscem wygodnych zakupów i usług blisko domu, a także miejscem spotkań. Atrakcje z okazji otwarcia zaplanowano do niedzieli, 25 października.

Plac Vogla to 3 parterowe budynki, oferujące łącznie 5 200 m2 powierzchni handlowo-usługowej. Deweloper Ghelamco, autor inwestycji, zadbał o parking na 169 aut i plac zabaw dla dzieci.

Uroczyste otwarcie Placu Vogla zaplanowane zostało na cztery dni: 22 - 25 października 2015 roku. Atrakcje, rabaty i specjalne oferty przygotowane przez dewelopera Ghelamco i najemców Placu Vogla zaplanowano do niedzieli, 25 października. Zaawansowane rozmowy prowadzone są z kolejnymi najemcami. Wkrótce powstanie tu także kawiarnia i restauracja, które w połączeniu z placem do organizacji wydarzeń o lokalnym charakterze, mają stworzyć atrakcyjne miejsce spotkań dla mieszkańców Wilanowa.

- Chcemy stworzyć dla mieszkańców Wilanowa i Zawad nowe przyjazne miejsce, do którego warto wybrać się na popołudniową kawę, codzienne zakupy czy spotkanie z przyjaciółmi. W ramach inwestycji zaplanowaliśmy także przestrzeń do organizacji lokalnych wydarzeń. Zatroszczyliśmy się również o lokalną infrastrukturę – sfinansowaliśmy budowę ronda sąsiadującego z inwestycją. Mamy nadzieję, że Plac Vogla stanie się dla okolicznych mieszkańców miejscem ważnym i lubianym, znanym z tego, że można się tu odprężyć i miło spędzić wolny czas – mówi Jeroen van der Toolen, Dyrektor Zarządzający Ghelamco CEE.

d3d4tip
d3d4tip
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3d4tip