Trwa ładowanie...

Wiosenna edycja mapy rowerowej już gotowa

Do odbioru w w Punktach Obsługi Pasażera ZTM, można ją także pobrać ze strony internetowej

Wiosenna edycja mapy rowerowej już gotowa
d1jv6rq
d1jv6rq

Wiosenna edycja mapy rowerowej już gotowa! Jest do odbioru w w Punktach Obsługi Pasażera ZTM, można ją także pobrać ze strony internetowej .

Mapa prezentuje infrastrukturę przyjazną rowerzystom w Warszawie. Znalazły się na niej *drogi i pasy dla rowerów, zaznaczone zostały również wypożyczalnie Veturilo oraz inne udogodnienia dla rowerzystów: stojaki i serwisy rowerowe. *Mapa powstała dzięki wsparciu Biura Geodezji i Kartografii Urzędu m. st. Warszawy oraz przy współpracy z serwisem stojaki.waw.pl . Dane są aktualizowane na bieżąco.

Na stronie można pobrać bardziej rozbudowaną mapę rowerową Warszawy w wersji do druku. Zaznaczono na niej nie tylko drogi dla rowerów, ale też ważniejsze szlaki oraz ulice, na których ruch jest uspokojony i bez przeszkód można jechać rowerem po jezdni.

Mapa jest też regularnie wydawana drukiem i udostępniana bezpłatnie w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego przy ul. Żelaznej 61 (p. 224), a także w Punktach Obsługi Pasażera ZTM oraz punktach informacji turystycznej.

d1jv6rq

Uwagi i propozycje do mapy proszę zgłaszać na adres rowery@um.warszawa.pl

d1jv6rq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jv6rq