Trwa ładowanie...
d2ivds7

Wiosenna edycja mapy rowerowej już gotowa

Do odbioru w w Punktach Obsługi Pasażera ZTM, można ją także pobrać ze strony internetowej
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiosenna edycja mapy rowerowej już gotowa
d2ivds7

Wiosenna edycja mapy rowerowej już gotowa! Jest do odbioru w w Punktach Obsługi Pasażera ZTM, można ją także pobrać ze strony internetowej .

Mapa prezentuje infrastrukturę przyjazną rowerzystom w Warszawie. Znalazły się na niej *drogi i pasy dla rowerów, zaznaczone zostały również wypożyczalnie Veturilo oraz inne udogodnienia dla rowerzystów: stojaki i serwisy rowerowe. *Mapa powstała dzięki wsparciu Biura Geodezji i Kartografii Urzędu m. st. Warszawy oraz przy współpracy z serwisem stojaki.waw.pl . Dane są aktualizowane na bieżąco.

Na stronie można pobrać bardziej rozbudowaną mapę rowerową Warszawy w wersji do druku. Zaznaczono na niej nie tylko drogi dla rowerów, ale też ważniejsze szlaki oraz ulice, na których ruch jest uspokojony i bez przeszkód można jechać rowerem po jezdni.

d2ivds7

Mapa jest też regularnie wydawana drukiem i udostępniana bezpłatnie w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego przy ul. Żelaznej 61 (p. 224), a także w Punktach Obsługi Pasażera ZTM oraz punktach informacji turystycznej.

Uwagi i propozycje do mapy proszę zgłaszać na adres rowery@um.warszawa.pl

Zobacz także: 25 tysięcy wypożyczeń veturilo w ciągu tygodnia


d2ivds7

Podziel się opinią

Share
d2ivds7
d2ivds7