Trwa ładowanie...

Wkrótce festiwal EROtrends!

Burleska, bondage na scenie, bodypainting, sprzedaż gadżetów erotycznych, a także wykłady, dyskusje i spotkania ze specjalistami [WIDEO]

Share
Wkrótce festiwal EROtrends!
d1upkfw

EROtrends, to międzynarodowa impreza lifestylowa, show i warsztaty zdrowotne w jednym – impreza, na której prezentowane są najnowsze trendy w erotyce, lifestyle, zdrowiu psychoseksualnym. Formuła EROtrends w tym roku daleko przeszła oczekiwania i z prostych targów (edycja 2013) urosła do imprezy festiwalowej. Wystawcy prezentują swoje najnowsze kolekcje bielizny, akcesoriów erotycznych, produktów związanych ze stylem życia. Znajdziecie na nich wszystko, co jest sexy - oprócz pornografii. Na scenie festiwalowej zagoszczą artyści wykonujący zmysłowe pokazy taneczne, uwodząc elegancją i subtelnie rozgrzewając atmosferę.

Idea festiwalu opiera się na trzech sferach życia:
- Erotyka – jest dla ludzi ciekawych świata i siebie, dla których i erotyka i zdrowie seksualne nie są tematem taboo. Dla tych, którzy chcą wiedzieć jak urozmaicić swoje życie seksualne i jak długo czerpać z niego radość. Najwięksi światowi i polscy wystawcy zaprezentują swoje najnowsze artykuły erotyczne. To jedyna okazja, aby zobaczyć to wszystko w jednym miejscu – w samym centrum Warszawy. Niezwykle atrakcyjny program artystyczno-rozrywkowy nie pozwoli Ci odejść od sceny.
- Lifestyle - EROtrends, to również najlepsze artykuły związane ze stylem życia. To, co modne dzisiaj i co modne będzie jutro. Jak zadbać o piękne ciało ale również jak zadbać o swojego ducha. Gabinety odnowy biologicznej, upiększania ciała, salony piękności, kluby, organizacje – to miejsca dla Was!
- Zdrowie - to nie tylko świetna zabawa! Specjaliści z dziedziny psychologii i seksuologii poprowadzą ciekawe dyskusje o zdrowiu seksualnym. Poruszymy szereg ciekawych a czasem zaskakujących wątków, prowadzić będziemy poradnictwo psychoseksualne i pomocowe.

Niektóre z atrakcji: Betty Q - gwiazda burleski w 3 różnych odsłonach; Agnieszka Marczak - finalistka Mam Talent zaprezentuje artystyczny pokaz gimnastyczny, orientalny taniec brzucha oraz akrobatyczne ewolucje; Agencja Taneczna SHOWTIME - taniec w rytmach samby; Bad Boys Team (Polish Chippendales), Kim Lee – polska gwiazda Drag Queen, Pokaz bondage, Martyna Dominikowska – mistrzyni pole dance. Pierwsza edycja EROtrends miała miejsce w maju 2013 roku.

d1upkfw

Bilety na EROtrends kosztują 39 zł, a impreza przeznaczona jest oczywiście wyłącznie dla osób dorosłych. Wejściówka obowiązuje na dwa dni imprezy, a z biletem można wchodzić zarówno na wykłady, pokazy sceniczne, warsztaty, do strefy eroart jak i do strefy targowej.

EROtrends
17 i 18 maja, Hala EXPOXXI (Prądzyńskiego12/14), godz. 14.00 - 22.00
STRONA internetowa
Zobaczcie krótką relację z zeszłorocznej edycji!

d1upkfw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1upkfw
d1upkfw