Trwa ładowanie...

Włamywacze schowali się w krzakach przy płocie

Zdradził ich głośny szept. Do tego jeden z nich na ogrodzeniu zostawił zawieszoną marynarkę

Włamywacze schowali się w krzakach przy płocie
dkhcnxk
dkhcnxk

Policjanci z patrolówki otrzymali informację o prawdopodobnych włamywaczach na terenie posesji przy ulicy Szczawnickiej na Pradze Południe. Okazało się, że właściciel tego domu zgłaszał już kradzież z włamaniem , do której doszło dwa dni wcześniej.

Na miejscu policjanci najpierw zauważyli wiszącą na ogrodzeniu marynarkę, a potem usłyszeli szepty dochodzące z zarośli przy płocie. W krzakach mundurowi znaleźli dwóch mężczyzn. 40-letni Rafał J. i 39-letni Zbigniew B. próbowali pokrętnie tłumaczyć dlaczego przebywają na terenie tej posesji. Funkcjonariusze zabezpieczyli rękawice robocze, klucz oraz latarkę.

Po kilku ustaleniach i sprawdzeniach okazało się, że 39-latek wspólnie z 40-latkiem dwa dni wcześniej najprawdopodobniej włamali się do domu, z którego ukradli monety kolekcjonerskie oraz reflektory od samochodu marki Warszawa. Wartość strat została oszacowana na kwotę 6 tysięcy złotych.

dkhcnxk

Tym razem nie zdążyli niczego ukraść, ponieważ zostali zatrzymani. Obaj mężczyźni usłyszeli po dwa zarzuty dokonania kradzieży z włamaniem oraz usiłowania dokonania tego przestępstwa.

dkhcnxk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkhcnxk