Trwa ładowanie...
d1u24r9

Włodarczyk i Krawczyk kupili willę za milion złotych!

Jednak nie mają problemów osobistych ani finansowych?
Share
Włodarczyk i Krawczyk kupili willę za milion złotych!
d1u24r9

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk kupili wartą milion złotych willę niedaleko Pruszkowa. Wygląda na to, że informacje o problemach finansowych aktorki i, od niedawna, jej narzeczonego, Mikołaja Krawczyka, były mocno przesadzone. Media trąbiły o tym, że Włodarczyk nie może znaleźć pracy w zawodzie. Nie chcą jej w produkcjach, w których występuje Krawczyk.

Wielkim rozczarowaniem okazała się dla Agnieszki decyzja producentów serialu "Pierwsza miłość", którzy zdając sobie sprawę, że nie mogą zatrzymać porzuconej przez Krawczyka Anety Zając oraz jego nowej kochanki, postanowili wybrać tę pierwszą. Podobno relacje między kochankami mocno komplikuje zazdrość Agnieszki o propozycje zawodowe, które otrzymuje jej partner, podczas gdy ona siedzi w domu i czeka na jakąkolwiek rolę.

Teraz jednak będzie siedzieć i czekać w pięknej, nowej willi. Jak wyśledzili fotoreporterzy "Faktu", oboje z Krawczykiem już się tam przeprowadzili. Ekipa remontowa nadal jednak tam pracuje, starając się, by ogród był gotowy na letni sezon.

d1u24r9

Podziel się opinią

Share
d1u24r9
d1u24r9