Trwa ładowanie...
d46fcps
policja

Wola: Odciął głowę swojej narzeczonej. Uniknie kary!

35-latek zamiast do więzienia, trafi do zakładu zamkniętego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wola: Odciął głowę swojej narzeczonej. Uniknie kary!
d46fcps

21 lutego do komendy rejonowej policji przy ul. Żytniej w Warszawie zgłosił się mężczyzna, który oświadczył, że zamordował swoją narzeczoną. Jak się okazało, 35-latek odciął jej głowę. Teraz został uznany za niepoczytalnego w momencie popełnienia zbrodni - informuje serwis naszemiasto.pl. Krzysztof Sz. zamiast do więzienia, trafi do zakładu zamkniętego.

Kiedy w lutym mężczyzna zgłosił się na policję , w wydychanym powietrzu miał 2,5 promila alkoholu. Jego zgłoszenie zostało jednak potraktowane bardzo poważnie przez funkcjonariuszy, który od razu udali się na wskazany adres przy ul. Długosza.

W mieszkaniu policja zastała makabryczny widok. W przedpokoju leżała odcięta głowa kobiety, a reszta ciała znajdowała się w innym pomieszczeniu. Ze spisaniem zeznań mężczyzny, policjanci poczekali kilkanaście godzin. Kiedy 35-latek wytrzeźwiał, najpierw twierdził, że obciął głowę jedynie manekinowi przypominającemu człowieka. Potem okazało się, że to była jego narzeczona.

d46fcps

Relacja matki

- Syn przyszedł rano, około godziny szóstej, otworzyłam mu drzwi, był cały blady, roztrzęsiony, i mówi: "Obudziłem się i stał nade mną taki okropny pan. I ja musiałem ją zabić. I wiesz co - mówi - i ja jej głowę uciąłem". I mówię: "Leć szybko na komisariat, bo musisz zgłosić się, może ona żyje, może ty ją uderzyłeś?" - opowiadała tuż po zdarzeniu matka podejrzanego o morderstwo.

Policjanci ustalili, że zbrodni dokonano ze szczególnym okrucieństwem, a mężczyzna odciął 41-letniej kobiecie głowę, kiedy ta jeszcze żyła. Skierowano go na obserwację psychiatryczną, gdzie został uznany za niepoczytalnego w momencie dokonywania morderstwa.

Do końca miesiąca mężczyzna ma trafić do zakładu psychiatrycznego, unikając tym samym więzienia, chociaż groziła mu nawet kara dożywocia.

d46fcps

Krzysztof Sz. poznał 41-letnią kobietę pół roku przed brutalnym morderstwem.

Źródło: (warszawa.naszemiasto.pl/WawaLove.pl)

Przeczytaj też: Zaginął 28-letni Marcin. Widziałeś go?

d46fcps

Podziel się opinią

Share
d46fcps
d46fcps