Trwa ładowanie...

Wola: policjanci zabezpieczyli granat przeciwpiechotny w piwnicy

Na miejscu został zatrzymany właściciel piwnicy - Karol F. usłyszał w prokuraturze zarzut dotyczący posiadania broni i amunicji bez wymaganego zezwolenia.

Wola: policjanci zabezpieczyli granat przeciwpiechotny w piwnicy
d1vvnre
d1vvnre

Policjanci z wolskiej komendy zabezpieczyli granat przeciwpiechotny z okresu II wojny światowej, który był przechowywany w piwnicy w bloku mieszalnym i zatrzymali w tej sprawie 29-letniego Karola F. Zatrzymany już usłyszał w prokuraturze zarzut dotyczący posiadania broni i amunicji bez wymaganego zezwolenia. Za to przestępstwo może grozić kara do 8 lat pozbawienia wolności.

W trakcie służby dzielnicowych z warszawskiej Woli okazało się, że jeden z mieszkańców może posiadać bez wymaganego zezwolenia broń. Kiedy udali się na miejsce, sprawdzili pomieszczenie piwniczne należące do 29-letniego Karola F. Tam mundurowi znaleźli granat przeciwpiechotny z okresu II wojny światowej.

Wezwany na miejsce patrol z jednostki wojskowej w Nowym Dworze Mazowieckim zabezpieczył granat. Policjanci zatrzymali 29-latka, który trafił do policyjnej celi.

Dalej sprawą zajęli się funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Po zebraniu materiału dowodowego, podejrzany został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut dotyczący posiadania broni i amunicji bez wymaganego zezwolenia.

d1vvnre

Za to przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

d1vvnre
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vvnre