Trwa ładowanie...

Wola uczy angielskiego. Za darmo!

Angielski do woli na Woli!

Wola uczy angielskiego. Za darmo!
d18uyvc

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy zaprasza wszystkich chętnych na nieodpłatne kursy języka angielskiego. W każdej z wolskich filii można w dowolnym momencie podjąć naukę.

Biblioteka otrzymała nieodpłatnie dostęp do kursów, dzięki udziałowi w projektach „Angielski 123 w bibliotece” oraz „FunEnglish w bibliotece”. Platformę e-lerningową udostępniły firma Funmedia, oraz Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, które wspólnie prowadzą Program Rozwoju Bibliotek. Kursy są podzielone na te dla dorosłych i te dla młodszych.

Angielski dla dorosłych

Kurs angielski123.pl składa się z czterech poziomów podzielonych na 22 lekcje i jest tak skonstruowany, aby jego użytkownik uczył się myśleć po angielsku. Zawiera ponad tysiąc interaktywnych ćwiczeń, takich jak dialogi, gry czy fotolekcje. System weryfikuje poprawność ich wykonania i pozwala na bieżąco monitorować postępy w nauce. Przejście całego kursu zajmuje rok – zakładając, że uczestnik będzie uczył się w bibliotece dwa razy w tygodniu. Każdy, kto przyjdzie do biblioteki, może skorzystać z kursu samodzielnie. Jeżeli nigdy nie uczył się angielskiego, może rozpocząć naukę od poziomu dla początkujących. Jeżeli zna podstawy, może wybrać kolejny poziom – dla średnio zaawansowanych.

d18uyvc

Angielski dla dzieci

Kurs FunEnglish.pl. łączy zabawę z nauką. Dzieci mogą korzystać z kursu samodzielnie, dokładnie tak, jak na co dzień korzysta się z gier komputerowych. Wystarczy, aby uczyły się w bibliotece dwa razy w tygodniu przez niecałą godzinę, aby w ciągu kilku miesięcy można było zobaczyć pierwsze efekty nauki. Kurs łączy w sobie najnowszą technologię z tradycyjnym nauczaniem i składa się z sześciu bloków podzielonych na 11 podrozdziałów. W skład każdego podrozdziału wchodzi gra edukacyjna, krótki film, piosenka karaoke i „fotolekcja” oraz ponad 20 ćwiczeń. Po przejściu przez wszystkie bloki dziecko zapozna się z niemal tysiącem zwrotów przydatnych w 90% sytuacji komunikacyjnych.

Szczegóły kursów znajdziemy na TEJ stronie.

d18uyvc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18uyvc