Trwa ładowanie...
d71n82k

Wołomin: nastolatka trafiła na ludzkie szczątki podczas spaceru z psem

Wczoraj około godz. 19 w podwarszawskim Wołominie spacerująca z psem nastolatka natrafiła na ludzkie szczątki. Pies wyciągnął z ziemi foliowy worek, w którym była ludzka czaszka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nastolatka trafiła na ludzkie szczątki podczas spaceru z psem (zdjęcie poglądowe)
Nastolatka trafiła na ludzkie szczątki podczas spaceru z psem (zdjęcie poglądowe) (East News)
d71n82k

Nastoletnia dziewczynka, podczas wieczornego spaceru z psem wzdłuż ul. Lipińskiej w Wołominie, zauważyła, że zwierzę wykopało coś z ziemi. Po chwili dostrzegła ludzką czaszkę zawiniętą w foliowy worek. Policję na miejsce zdarzenia wezwał ojciec przerażonej dziewczyny.

Jak poinformowało RMF FM, ze wstępnych oględzin można wywnioskować, że w znalezionym worku nie ma tkanki miękkiej, a znalezisko można datować na kilkadziesiąt lat. Funkcjonariusze spróbują ustalić, w jaki sposób ludzka czaszka znalazła się w tym miejscu. Ponadto ekipy dochodzeniowo-śledcze przeszukały miejsce znaleziska i nie natrafiły tam na inne ludzkie szczątki.

Biegli postarają się określić płeć oraz wiek osoby, której szczątki odnaleziono, by sprawdzić, czy nie jest to czaszka osoby poszukiwanej. Niewykluczone, że prokuratura zarządzi tak zwaną „superprojekcję”, czyli odtworzenie wizerunku na podstawie odnalezionych szczątków.

d71n82k

Podziel się opinią

Share
d71n82k
d71n82k