Trwa ładowanie...

Wpadł na gorącym uczynku. Chciał wyłudzić kolejny kredyt

Za dokonanie oszustw na szkodę banków zatrzymanemu grozić może kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat.

Share
Wpadł na gorącym uczynku. Chciał wyłudzić kolejny kredyt
di811y5

Stołeczni policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą zatrzymali Tomasza Ż. Mężczyzna na podstawie fałszywych dokumentów chciał wyłudzić z banku kredyt na 124 tysiące złotych.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą Komendy Stołecznej Policji ustalili, że w jednej z placówek bankowych na terenie Śródmieścia, mężczyzna usiłuje wyłudzić kredyt. Z posiadanych informacji wynikało, że Tomasz Ż. ubiegając się o kredyt w wysokości 124 tysięcy złotych, przedłożył sfałszowany dokument o rocznych dochodach za 2015 rok.

Policjanci zatrzymali Tomasza Ż., gdy ten przyszedł do banku, aby podpisać umowę o kredyt. Wnioskując o kredyt 43-latek przedłożył podrobione zaświadczenie o dochodach za miniony rok.Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 43-letni mężczyzna przez ostatnie trzy lata prawdopodobnie wyłudził lub usiłował bezprawnie pobrać kilkanaście kredytów bankowych, na kwotę co najmniej milion złotych.

Za usiłowanie wyłudzenia kredytu i dokonanie oszustw na szkodę banków zatrzymanemu grozić może kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat.

di811y5

Źródło: KSP

* **Przeczytajcie również: Pożar we Włochach. Wiele zastępów straży walczy z ogniem *

di811y5

Podziel się opinią

Share
di811y5
di811y5