Trwa ładowanie...

Wpinają świeże kwiaty w spaloną tęczę!

"Kup kwiatek, idź na plac Zbawiciela, wetknij kwiatek w tęczę, podziel się tą informacją ze znajomymi" - czytamy na stronie akcji na Facebooku

Share
Wpinają świeże kwiaty w spaloną tęczę!
d1drmh9

Wczoraj tęcza spłonęła po raz kolejny . Napastnicy nie tylko podpalili artystyczną instalację, ale również nie dopuścili, by straż pożarna mogła ją ugasi, a strażaków obrzucano kamieniami. Dzisiaj na szkielecie spalonej konstrukcji zaczęły się pojawiać nowe kwiaty. Na początku ludzie zaczęli wpinać w tęczę niespalone, leżące nieopodal kwiaty, które były pierwotnie częścią instalacji. Później zaczęły się tam pojawiać również świeże kwiaty.

To spontaniczna akcja warszawiaków. Dzisiaj pisaliśmy już Wam, że na Facebooku powstała strona "Wetknij kwiatek w tęczę" , która zachęca właśnie do kupowania świeżych kwiatów i wpinania ich w szkielet konstrukcji.

d1drmh9

Kup kwiatek, idź na plac Zbawiciela, wetknij kwiatek w tęczę, podziel się tą informacją ze znajomymi - apelują twórcy strony.

Celem tej inicjatywy nie jest trwała ingerencja w dzieło artystki. Jest wyrazem poparcia dla tej instalacji i jak najszybszej jej odbudowy - dodają.

d1drmh9

Podziel się opinią

Share
d1drmh9
d1drmh9