Trwa ładowanie...
d2ukw7m

Wrześniowe rejsy po Wiśle

To okazja, aby skorzystać ze statków i promów, uruchamianych w ramach Warszawskich Linii Turystycznych
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wrześniowe rejsy po Wiśle
d2ukw7m

*Jeśli lubicie spędzać czas nad Wisłą , polecamy Wam wrześniowe rejsy po rzece. To okazja, aby skorzystać ze statków i promów, uruchamianych w ramach Warszawskich Linii Turystycznych. Statek do Serocka, tramwaj wodny oraz promy wypłyną dodatkowo w weekend, 6-7 września 2014 r. Zasady korzystania z Warszawskich Linii Turystycznych pozostaną bez zmian. *

Czytaj też: Rusza budowa biurowca nad Wisłą

Rejsy statkiem „Zefir” do Serocka – podobnie jak w wakacje – rozpoczną się o godzinie 9.00 przy Cyplu Czerniakowskim. Bilety będzie można rezerwować od 26 sierpnia na stacji metra Centrum (pawilon 2010b) lub – w przypadku wolnych miejsc – kupić na statku bezpośrednio przed rejsem. Koszt podróży to 36 zł (bilet normalny).

d2ukw7m

Promy „Słonka”,* „Pliszka”, „Wilga” *i *„Turkawka” *tak, jak obecnie połączą Cypel Czerniakowski z Saską Kępą, most Poniatowskiego ze Stadionem Narodowym, Podzamcze-Fontanny z ZOO oraz Nowodwory z Łomiankami. Przeprawy promem przez Wisłę są bezpłatne.

Tramwaj wodny „Wars” będzie wypływał z przystanku przy Cyplu Czerniakowskim . Bilety, w cenie 18 zł (bilet normalny) będą dostępne przed rejsem u armatora statku.

Szczegółowe informacje m.in. na temat tras, rozkładów jazdy oraz liczby miejsc są dostępne na stronie ZTMu w zakładce „linie turystyczne” .

Czytaj też: Rusza projekt odzieżowy WISŁAKI!

d2ukw7m

Podziel się opinią

Share
d2ukw7m
d2ukw7m