Trwa ładowanie...
d3pvlg4

Wrzucili go do Wisły, bo nie poczęstował ich papierosem. Niebezpieczny incydent na Moście Gdańskim

Policjanci wciągnęli mężczyznę na pokład łodzi i udzielili mu pomocy.
Share
Wrzucili go do Wisły, bo nie poczęstował ich papierosem. Niebezpieczny incydent na Moście Gdańskim
d3pvlg4

*Dyżurni z Komisariatu Rzecznego w Warszawie dostali nietypowe zgłoszenie. Dzwonił przechodzień, który zauważył, że w Wiśle dryfuje człowiek. Jak się okazało, dwóch napastników zrzuciło go z Mostu Gdańskiego, gdy nie poczęstował ich papierosem. *

Po odebraniu zgłoszeniua patrol motorowodny natychmiast udał się we wskazane miejsce. Policjanci wciągnęli mężczyznę na pokład łodzi i udzielili mu pomocy. Po dopłynięciu do brzegu przekazali go pogotowiu ratunkowemu. Nic mu się nie stało, był jedynie wychłodzony.

Mężczyzna opowiedział policjantom, co mu się przytrafiło. Okazało się, że na Moście Gdańskim podeszło do niego dwóch nieznajomych. Zażądali od niego papierosa. Kiedy oznajmił, że nie ma, ci wrzucili go do wody.

d3pvlg4

Można powiedzieć, że mężczyzna miał spore szczęście. Nurt Wisły jest bardzo silny, a stan wody wciąż wzrasta. W rzece pływają gałęzie i pnie drzew.

Policjanci wyjaśniają przyczyny tej niespodziewanej "kąpieli".

źródło: KSP

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

d3pvlg4

Przeczytaj też: Ryanair kasuje 18 tysięcy lotów od listopada. Również z Warszawy

d3pvlg4

Podziel się opinią

Share
d3pvlg4
d3pvlg4