Trwa ładowanie...
du61dw4

Wspaniały gest bramkarza Legii. Przekazał pieniądze dla chorego chłopca

Mama chłopca pomocy poszukała na Twitterze: prośbę o pomoc skierowała do piłkarzy Legii Warszawa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wspaniały gest bramkarza Legii. Przekazał pieniądze dla chorego chłopca
du61dw4

Mama 7-letniego Stasia w internecie prowadziła zbiórkę, aby z synem wyjechać na rehabilitację. O pomoc poprosiła Legię Warszawa. Problem kobiety szybko rozwiązał bramkarz Arkadiusz Malarz.

O sprawie czytamy w serwisie SportoweFakty.pl. Pani Aneta od pewnego czasu prowadziła zbiórkę na rzecz swojego syna. 7-letni Staś urodził się niepełnosprawny. Chłopiec mógł wyjechać na ważny turnus rehabilitacyjny, potrzebne były na to jednak pieniądze. Konkretnie ponad 12 tysięcy złotych. Przed końcem zbiórki, do uzbierania całej sumy brakowało kilku tysięcy. Mama chłopca pomocy poszukała na Twitterze: prośbę o pomoc skierowała do piłkarzy Legii Warszawa.

Sprawą zajął się Malarz. Bramkarz mistrza Polski postanowił samodzielnie rozwiązać problemy pani Anety i wpłacił prawie 4,4 tys. złotych. "Już zebraliście. Wesołych Świat ! Wszystkiego dobrego!" - napisał bramkarz na Twitterze.

Pieniądze, jakie wpłacił sportowiec sprawiły, że uzbierano potrzebną sumę, a Staś pojedzie na specjalistyczną rehabilitację. Brawo!

du61dw4

Przeczytajcie też: Na ulicy "żuki", "syreny" i "maluchy". Niezwykły film: Wielkanoc w Warszawie w 1989 roku

du61dw4

Podziel się opinią

Share
du61dw4
du61dw4