Trwa ładowanie...
dsnramh

Wybierz neon dla "Zieleniaka"

Można głosować na stronie Urzędu Dzielnicy Ochota
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybierz neon dla "Zieleniaka"
dsnramh

Jak będzie wyglądał neon dla "Zieleniaka"? Od dzisiaj można głosować na jeden z czterech projektów. Plebiscyt odbywa się na stronie Urzędu Dzielnicy Ochota .

Otrzymaliśmy cztery propozycje wyglądu neonu dla "Zieleniaka". Od tej chwili uruchamiamy ankietę, która pomoże Państwu wybrać ten projekt, który najbardziej przypadnie do gustu - mówią urzędnicy - *Głosować będzie można do północy 10 lutego. *Czasu nie jest wiele, ale termin oddania "Zieleniaka" do użytku jest coraz bliższy, a neon trzeba jeszcze wyprodukować i zamontować.__

*Wyniki ankiety zostaną podane 11 lutego. "Zieleniak" to nowa nazwa zmodernizowanego targowiska przy Grójeckiej, na skrzyżowaniu z Banacha. *Pod koniec 2014 r. na terenie targowiska przy ul. Grójeckiej przeprowadzono sondaż „Jaka nazwa dla nowego targowiska przy ul. Grójeckiej?”. Aż 41 procent badanych zaproponowało nazwę Zieleniak” lub wariacje związane z tą nazwą (Zieleniak na Banacha, Nowy Zieleniak). Taką nazwę często podawały starsze osoby mieszkające na Ochocie, które na bazarku robią zakupy od wielu lat. Wiele osób wspominało, iż to miejsce zaczęło działać pod tą nazwą jeszcze przed wojną.

dsnramh

Zobacz: Przedwojenny "Zieleniak" wraca na Ochotę

dsnramh

Podziel się opinią

Share
dsnramh
dsnramh