Trwa ładowanie...

Wybierz neon dla "Zieleniaka"

Można głosować na stronie Urzędu Dzielnicy Ochota

Wybierz neon dla "Zieleniaka"
d2fqvxw
d2fqvxw

Jak będzie wyglądał neon dla "Zieleniaka"? Od dzisiaj można głosować na jeden z czterech projektów. Plebiscyt odbywa się na stronie Urzędu Dzielnicy Ochota .

Otrzymaliśmy cztery propozycje wyglądu neonu dla "Zieleniaka". Od tej chwili uruchamiamy ankietę, która pomoże Państwu wybrać ten projekt, który najbardziej przypadnie do gustu - mówią urzędnicy - *Głosować będzie można do północy 10 lutego. *Czasu nie jest wiele, ale termin oddania "Zieleniaka" do użytku jest coraz bliższy, a neon trzeba jeszcze wyprodukować i zamontować.__

*Wyniki ankiety zostaną podane 11 lutego. "Zieleniak" to nowa nazwa zmodernizowanego targowiska przy Grójeckiej, na skrzyżowaniu z Banacha. *Pod koniec 2014 r. na terenie targowiska przy ul. Grójeckiej przeprowadzono sondaż „Jaka nazwa dla nowego targowiska przy ul. Grójeckiej?”. Aż 41 procent badanych zaproponowało nazwę Zieleniak” lub wariacje związane z tą nazwą (Zieleniak na Banacha, Nowy Zieleniak). Taką nazwę często podawały starsze osoby mieszkające na Ochocie, które na bazarku robią zakupy od wielu lat. Wiele osób wspominało, iż to miejsce zaczęło działać pod tą nazwą jeszcze przed wojną.

d2fqvxw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fqvxw