Trwa ładowanie...
dyn15am

Wycieczka rowerowa przez Puszczę Kampinoską

W niedzielę o godzinie 10.00 ruszy spod stacji metra Młociny darmowa wycieczka rowerowa połączona ze zwiedzaniem muzeum w Palmirach i odpoczynkiem nad jeziorem Dziekanowskim
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wycieczka rowerowa przez Puszczę Kampinoską
dyn15am

Towarzystwo Turystyczne X zaprasza na niedzielną wycieczkę rowerową połączoną z odpoczynkiem nad Jeziorem Dziekanowskim i zwiedzaniem muzeum w Palmirach. Organizatorzy wycieczki zadedykowali ją cudzoziemcom mieszkającym w Polsce. Jednak mile widziani są wszyscy posiadacze jednośladów.
Zbiórka uczestników, na stacji metro Młociny (wyjście północne od strony autobusów) o godzinie 9.45 rano, odjazd o 10.00. Organizatorzy zapowiadają wolne turystyczne tempo, wobec tego udział w wyciecze może wziąć każdy.

Czytaj też: Przez Lasy Drewnickie na plażę (WYCIECZKA ROWEROWA)

Trasa przejazdu będzie biec drogami rowerowymi, drogami bocznymi, terenowymi i wałem wiślanym (ścieżka w trawie) nad Jezioro Dziekanowskie, następnie w kierunku Puszczy Kampinoskiej do muzeum w Palmirach, szlakami leśnymi powrót do Warszawy.

dyn15am

Dokłada trasa przejazdu:
Trasa: Metro Młociny – Las Młociński – Buraków – Kępa Kiełpińska – Dziekanów Polski – Sadowa – Palmiry – Truskaw – Sieraków – Młociny
Dystans przejazdu: 50 km

W trakcie wycieczki planowane są przerwy, dłuższe przerwy nad Jeziorem Dziekanowskim i w muzeum w Palmirach.

Zakończenie wycieczki planowane jest w godzinach popołudniowych w pubie Przystanek. Uczestnicy nie biorący udziału w integracji w pubie zakończą wycieczkę przy stacji metra Młociny. Udział w wycieczkach TTX jest bezpłatny.

Organizatorzy wycieczki podkreślają, że każdy uczestnik bierze udział w wycieczce na własną odpowiedzialność. Rowerzyści proszeni są o uwagę i rozważność, oraz o poruszanie się po drogach publicznych zgodnie z przepisami kodeksu drogowego. Obowiązuje zakaz picia alkoholu w czasie trwania wycieczki.

dyn15am

Kiedy: 13 lipca 2014 r., zbiórka o 9.45, wycieczka rusza o 10.00
Miejsce: Start na stacji metra Młociny (wyjście północne od strony autobusów)
Wstęp wolny

Sprawdź inne darmowe wydarzenia w Warszawie!

dyn15am

Podziel się opinią

Share
dyn15am
dyn15am