Trwa ładowanie...

Wykopał piwnicę, żeby uprawiać tam marihuanę

29-letni Łukasz N. z Wawra miał tam 7 krzewów konopi indyjskich, specjalne lapy oświetleniowe UVB oraz wentylator wspomagający wzrost roślin

Wykopał piwnicę, żeby uprawiać tam marihuanę
d36f8op

Śródmiejscy policjanci zlikwidowali nielegalną plantację konopi indyjskich. Odpowiednio wyposażone w tym celu pomieszczenie znajdowało się w budynku jednorodzinnym na warszawskim Wawrze. Policjanci zatrzymali w związku ze sprawą 29-letniego Łukasza N., który na widok policjantów próbował ratować się ucieczką, bezskutecznie.

Uprawę marihuany znaleziono wczoraj rano na warszawskim Wawrze . Z ustaleń policjantów wynikało, że *w jednym z domów w specjalnie wykopanej w tym celu piwnicy prowadzona jest uprawa konopi indyjskich. *

Po wejściu do budynku wyczuwalna była wyraźna i specyficzna dla tej rośliny woń. W piwnicy, którą od schodów i korytarza dzieliła jedynie pilśniowa płyta, policjanci ze Śródmieścia znaleźli i zabezpieczyli 7 krzewów konopi indyjskich, specjalne lapy oświetleniowe UVB oraz wentylator wspomagający wzrost roślin.

d36f8op

Policjanci ustalili, że uprawą zajmował się prawdopodobnie 29-letni syn właściciela budynku Łukasz N. Podczas jego zatrzymania w miejscu pracy mężczyzna na widok policjantów rzucił się do ucieczki. Po krótkim pościgu został jednak zatrzymany.

d36f8op
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36f8op