Trwa ładowanie...
d2esifh

Wylicytuj rodzinny obiad z Piotrem Guziałem!

Nietypowa aukcja WOŚP. Są jacyś chętni?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wylicytuj rodzinny obiad z Piotrem Guziałem!
d2esifh

22 finał WOŚP już w najbliższą niedzielę. Pośród wielu interesujących aukcji, które pozwolą zgromadzić środki na sprzęt dla dziecięcej medycyny ratunkowej i na rzecz godnej opieki medycznej seniorów, znaleźliśmy jedną nietypową. Podczas imprezy WOSP Off Road Wawa4x4 będzie można wylicytować... rodziny obiad z Piotrem Guziałem.

*Zobacz także: Wiemy, kto zagra na WOŚP pod Pałacem *__

Jeśli są jacyś chętni na obiad z burmistrzem Ursynowa w jego własnym mieszkaniu, to tę "przyjemność" będzie można wylicytować u zbiegu ulic Pileckiego i Płaskowickiej w najbliższą niedzielę o godzinie 13:00. Piotr Guział osobiście poprowadzi aukcję.Termin obiadu zostanie ustalony ze zwycięzcą licytacji.

d2esifh

Gotowanie jest pasją Burmistrza Ursynowa i robi to dla relaksu, używając tylko naturalnych składników, tak więc przygotowane przez niego dania bez wątpienia zadowolą podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy - mówią organizatorzy imprezy WOSP Off Road Wawa 4x4, którzy dzisiaj poinformowali o nietypowej aukcji - Niewątpliwie sama możliwość spędzenia czasu w towarzystwie tego energicznego człowieka, podczas rodzinnego obiadu, będzie nie lada gratką.

*Są jacyś chętni na udział w licytacji? Skusicie się na "obiad z naturalnych składników" przygotowany przez Piotra Guziała? Jak myślicie, za ile zostanie sprzedany wspólny posiłek z burmistrzem Ursynowa? *


*Zobacz także: "W sprawie gwałtu popełniłem błąd". Guział przeprasza *

d2esifh

Podziel się opinią

Share

d2esifh

d2esifh