Trwa ładowanie...

Wymiana ubrań i kiermasz rękodzieła - Ciuchowisko edycja VII

Podczas imprezy wymienić można ubrania, dodatki, zabawki, książki, cd i wszelkie przedmioty użytkowe

Wymiana ubrań i kiermasz rękodzieła - Ciuchowisko edycja VII
d1fz1tw
d1fz1tw

Polecamy kolejną, już siódmą, edycję Ciuchowiska - imprezy, podczas której wymienić można ubrania, dodatki, zabawki, książki, cd i wszelkie przedmioty użytkowe. Wydarzenie odbędzie się ponownie w klubie Arytmia (ul. Sandomierska 13) na Mokotowie .

Na czym to polega?

Jest wspólna sterta, na którą kładziemy wszystkie przyniesione rzeczy, w momencie trafienia na stertę tracą one właściciela. Jako bezpańskie może przygarnąć je każdy. W zamian ze sterty można zabrać tyle rzeczy ile nam się spodoba.

Do tego, u* wystawców* będzie można nabyć oryginalne rękodzieło . Osoby które chcą się wystawić proszone są o kontakt na maila: ciuchowiskowymianaubran@gmail.com

d1fz1tw

Wszystkie ubrania, które zostaną, trafią do osób potrzebujących - jeśli znacie jakieś fundacje, które można wspomóc - dajcie znać.

Na miejscu odbędzie się również zbiórka darów żywnościowych dla polskich kombatantówmieszkających na Kresach. Można przynosić dla nich kawę, herbatę, kakao, olej, makaron, cukier, owoce w puszce, ciastka, bakalie, czekoladę. Więcej szczegółów znajdziecie pod adresem .

Impreza odbędzie się 7 grudnia w klubie Arytmia na ul Sandomierskiej 13 (300 metrów od stacji Metro Pole Mokotowskie - wejście od ul.Rejtana) w godzinach od 13:00 do 15:30.

WJAZD:7zł

Wydarzenie na Facebooku ---> TUTAJ

Wawalove.pl jest Patronem Medialnym Ciuchowiska.

Czytaj również: Kup tanią książkę na święta! Kiermasz "Tanie Czytanie"

d1fz1tw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fz1tw