Trwa ładowanie...

Wypadek na Wisłostradzie. Gigantyczne utrudnienia i jedna osoba ranna

W zderzeniu brał udział samochód osobowy i trzy ciężarówki.

Share
Wypadek na Wisłostradzie. Gigantyczne utrudnienia i jedna osoba ranna
d4k1nkm

Zderzenie czterech samochodów na warszawskiej Wisłostradzie. Są duże utrudnienia w ruchu. Do szpitala trafiła jedna osoba.

Do wypadku doszło przed godz. 15.00 na jezdni Wisłostrady w pobliżu Mostu Północnego . Brały w nim udział trzy ciężarówki i samochód osobowy. Wszystko zaczęło się od zepsutego Opla. Jego kierowca wystawił na jezdni trójkąt ostrzegawczy. Nie zauważyła go jednak kobieta kierująca Dacią, która rozbiła trójkąt. Bezpośrednio za Dacią jechały pojazdy ciężarowe.

- W Dacię wjechał kierowca ciężarówki, któremu nie udało się wyhamować. Za nią zatrzymała się druga ciężarówka, której kierowca wysiadł, aby udzielić pomocy. Jednak po chwili wjechał w nią trzeci samochód ciężarowy - tłumaczy Wawalove.pl Ewa Sitkiewicz z komendy stołecznej policji.

Duże utrudnienia

Na miejsce przyjechało pogotowie, straż pożarna i policja . Samochody zostały mocno zniszczone, a w wyniku zdarzenia ranna została kobieta kierująca Dacią. Pogotowie przewiozło ją do szpitala.

d4k1nkm

Kierowcy muszą się liczyć z dużymi utrudnieniami w ruchu. Tuż po wypadku przejezdny był tylko jeden pas w stronę centrum. W popołudniowym szczycie na trasie zaczęły się tworzyć gigantyczne korki.

d4k1nkm

Podziel się opinią

Share
d4k1nkm
d4k1nkm