Trwa ładowanie...
d1y09cq

Wypadek na Wisłostradzie. Gigantyczne utrudnienia i jedna osoba ranna

W zderzeniu brał udział samochód osobowy i trzy ciężarówki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wypadek na Wisłostradzie. Gigantyczne utrudnienia i jedna osoba ranna
d1y09cq

Zderzenie czterech samochodów na warszawskiej Wisłostradzie. Są duże utrudnienia w ruchu. Do szpitala trafiła jedna osoba.

Do wypadku doszło przed godz. 15.00 na jezdni Wisłostrady w pobliżu Mostu Północnego . Brały w nim udział trzy ciężarówki i samochód osobowy. Wszystko zaczęło się od zepsutego Opla. Jego kierowca wystawił na jezdni trójkąt ostrzegawczy. Nie zauważyła go jednak kobieta kierująca Dacią, która rozbiła trójkąt. Bezpośrednio za Dacią jechały pojazdy ciężarowe.

- W Dacię wjechał kierowca ciężarówki, któremu nie udało się wyhamować. Za nią zatrzymała się druga ciężarówka, której kierowca wysiadł, aby udzielić pomocy. Jednak po chwili wjechał w nią trzeci samochód ciężarowy - tłumaczy Wawalove.pl Ewa Sitkiewicz z komendy stołecznej policji.

d1y09cq

Duże utrudnienia

Na miejsce przyjechało pogotowie, straż pożarna i policja . Samochody zostały mocno zniszczone, a w wyniku zdarzenia ranna została kobieta kierująca Dacią. Pogotowie przewiozło ją do szpitala.

Kierowcy muszą się liczyć z dużymi utrudnieniami w ruchu. Tuż po wypadku przejezdny był tylko jeden pas w stronę centrum. W popołudniowym szczycie na trasie zaczęły się tworzyć gigantyczne korki.

Przeczytaj też: * Kościół św. Anny zmienia rektora. Ks. Siekierski idzie do Łomianek*

Podziel się
d1y09cq

Podziel się opinią

Share

d1y09cq

d1y09cq