Trwa ładowanie...
warszawa

Wypadek na wylocie z Warszawy. Jedna osoba ranna, droga zablokowana

Autobus ZTM i dwa samochody osobowe zderzyły się na trasie wylotowej z Warszawy w stronę Łomianek. Zablokowane są dwa pasy, a ruch na trzecim jest utrudniony. Jedna osoba została ranna.

Share
Wypadek na wylocie z Warszawy. Jedna osoba ranna, droga zablokowana
Źródło: East News, Fot: Marek Lasyk
d3yl1ed

Do wypadku doszło na ulicy Pułkowej. Okoliczności będzie wyjaśniać policja. Wiadomo, że znajdujące się na środkowym pasie auto osobowe uderzyło w tył autobusu linii 181. Obrócone, z mocno zniszczonym przodem, stanęło w poprzek jezdni.

Osoba kierująca została ranna. W autobus uderzył jeszcze jeden samochód. Zablokowane są obydwa pasy - skręt w ul. Dzierżoniowską i pas na Łomianki. Również prawy pas jest częściowo zablokowany - auto ma być wkrótce z niego usunięte.

d3yl1ed

Wisłostrada stoi

Przez wypadek zakorkowana jest Wisłostrada. Korek ciągnie się od Lasku Bielańskiego, Most Północny również jest zakorkowany - informuje Radio Eska.

Zobacz także: Pożar na warszawskim osiedlu. "Potężny wybuch"

Na miejscu jest jednostka straży pożarnej i karetka pogotowia. Kobieta, która wjechała w autobus, jest opatrywana na miejscu. Policja apeluje o unikanie tego odcinka Wisłostrady i przejazd mostem Grota-Roweckiego.

Masz news, ciekawy film lub zdjęcie? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl. Opiszemy najciekawsze historie i materiały!

d3yl1ed

Podziel się opinią

Share
d3yl1ed
d3yl1ed