Trwa ładowanie...
d42lvu3
Transport

Wypadek w metrze. Mężczyzna wpadł na torowisko, jest nieprzytomny

Uwaga! Możliwe są utrudnienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wypadek w metrze. Mężczyzna wpadł na torowisko, jest nieprzytomny
d42lvu3

Do wypadku doszło na pierwszej linii metra. Mężczyzna wpadł na torowisko, jest nieprzytomny. Uwaga, możliwe są utrudnienia w kursowaniu pociągów.

- Doszło do zdarzenia z udziałem pasażera. Wpadł na torowisko, bez udziału pociągu u2013 mówi Paweł Siedlecki z Metra Warszawskiego w rozmowie z tvnwarszawa.pl. Co więcej, mężczyzna jest nieprzytomny. u2013 Wyłączyliśmy napięcie w trzeciej szynie. Czekamy na przyjazd pogotowia u2013 dodaje Siedlecki.

Zdarzenia potwierdza stołeczna policja. - W okolicach 17:50 mężczyzna zachwiał się i stracił równowagę. Został podniesiony przez służby ratownicze, ponieważ leżał w dziwnej pozie z podejrzeniem rozciętej reki i głowy. Został przetransportowany do jednego ze szpitali - mówi Jarosław Florczak z KSP dla WawaLove.pl.

d42lvu3

Zarząd Transportu Miejskiego podał informacje o możliwych utrudnieniach. "W związku z zamknięciem stacji metra Młociny, pociągi kursują na skróconej trasie : KABATY - SŁODOWIEC. Uruchomiono autobusową komunikację zastępczą na trasie: Metro Młociny - Kasprowicza - Metro Marymont" - informuje ZTM.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytajcie również; Polska według Lotniska Chopina. Tak port lotniczy wita podróżnych

d42lvu3

Podziel się opinią

Share

d42lvu3

d42lvu3