Trwa ładowanie...

Wyremontowany murek już popękał!

Wykonawca dostał za remont 872.599,55 zł!

Wyremontowany murek już popękał!
d1lb6k0
d1lb6k0

Odtworzony wiosną 2012 roku (na Euro 012)murek wzdłuż Al. Zielenieckiej w Parku Skaryszewskim zaledwie po niecałym roku użytkowania wymaga natychmiastowej naprawy. - czytamy w portalu Twoja-praga.

Oryginalny murek pozbawiony w latach 50-tych XX wieku ciężaru ogrodzenia w ostatnich latach wyglądał bardzo kiepsko. Przed Euro postanowiono go odnowić. Pewnie po to, by ładnie wyglądał.

Środki na jego remont "cudownie" znalazły się w roku piłkarskich mistrzostw, kiedy to Zakład Oczyszczania Miasta, który sprawuje opiekę nad Parkiem Skaryszewskim ogłosił przetarg na wykonanie jego odtworzenia.

Remont wykonała firma Usługi Ogólnobudowlane Stolarstwo - Michał Królak z Mińska Mazowieckiego. Dostała za to 872.599,55 zł. Dokonała rozbiórki starego murka a następnie został on odtworzony nowy, w sposób umożliwiający w przyszłości odbudowę metalowego ogrodzenia.

d1lb6k0

Nowy murek, który jeszcze nie wyszedł z wieku niemowlęcego popękał w około 10 miejscach. Co na to opiekun parku?

Wiemy o problemie. Murek jest na gwarancji. Zostanie naprawiony jak tylko pozwolą na to warunki atmosferyczne. - tłumaczy Iwona Fryczyńska - Rzecznik Prasowy Zarządu Oczyszczania Miasta.

Może przy okazji pomalują śnieg na biało?

d1lb6k0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lb6k0