Trwa ładowanie...
d1qqmza

Wyrył "Allah Akbar" na masce samochodu. Trafił w ręce policji

Mężczyzna był już wcześniej notowany za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu oraz mieniu. Może mu grozić kara do 5 lat więzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wyrył "Allah Akbar" na masce samochodu. Trafił w ręce policji
d1qqmza

Policjanci z Ochoty zatrzymali 30-latka podejrzanego o zniszczenie volkswagena zaparkowanego przy ulicy Al. Jerozolimskie. Funkcjonariusze ustalili dane mężczyzny dzięki nagraniom z monitoringu i informacjom przekazanym po publikacji jego zdjęcia na stronach internetowych Policji oraz w środkach masowego przekazu.

Do zdarzenia doszło 11 września w rejonie Al. Jerozolimskich. Młody mężczyzna zniszczył zaparkowany tam samochód. Właścicielka pojazdu oszacowała straty na kwotę 7 800 zł. Miejskie kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek sprawcy tego przestępstwa [ WIDEO ].

Funkcjonariusze zdecydowali się na publikację wizerunku osoby widocznej na nagraniu. Na reakcję osób odwiedzających strony internetowe Policji nie trzeba było długo czekać. Przekazane kryminalnym informacje pozwoliły im ustalić dane personalne mężczyzny. 30-latek został zatrzymany wczoraj po godzinie 20.00 na terenie Warszawy.

d1qqmza

Policjanci przedstawili Tomaszowi S. zarzut za uszkodzenie mienia. Mężczyzna był już wcześniej notowany za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu oraz mieniu. Może mu grozić kara do 5 lat więzienia.

Źródło: KSP

Przeczytajcie również: Hostel interwencyjny dla osób LGBT wstrzymuje działalność. "Brakuje środków"

d1qqmza

Podziel się opinią

Share

d1qqmza

d1qqmza