Trwa ładowanie...
d3xay18

Wystartowała akcja bezpłatnego czipowania zwierząt

Zabieg może być przeprowadzony w jednej z ponad 90 lecznic weterynaryjnych - bez względu na dzielnicę, w której się mieszka
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wystartowała akcja bezpłatnego czipowania zwierząt
d3xay18

Do 15 grudnia właściciele psów i kotów, którzy zamieszkują w Warszawie mogą skorzystać z możliwości bezpłatnego zaczipowania zwierzęcia. Zabieg może być przeprowadzony w jednej z ponad 90 lecznic weterynaryjnych - bez względu na dzielnicę, w której się mieszka.

Warunki z bezpłatnego oznakowania psa/kota:

  • wypełnienie w dwóch egzemplarzach przez właściciela/organizację pozarządową/inny podmiot wniosku o wykonanie elektronicznego oznakowania psa/kota. Formularze dostępne są w zakładach leczniczych,
  • okazanie dowodu tożsamości właściciela,
  • okazanie książeczki zdrowia psa/kota, rodowodu lub innego dokumentu potwierdzającego prawa do zwierzęcia,
  • ukończone przez zwierzę 12 tygodni życia

Dodatkowo w przypadku psów – okazanie aktualnego świadectwa szczepienia przeciwko wściekliźnie.

d3xay18

Po zaczipowaniu właściciel otrzymuje podpisany przez lekarza jeden egzemplarz wniosku, a dane dotyczące zwierzęcia i jego właściciela są wprowadzane do Międzynarodowej Bazy Danych SAFE-ANIMAL www.safe-animal.eu w terminie do 14 dni od dnia wszczepienia mikroprocesora.

Akcja prowadzona jest przez Biuro Ochrony Środowiska Urzędu m.st. Warszawy do 15 grudnia 2015 r. lub do wyczerpania środków finansowych. Dodatkowe informacje oraz wykaz lecznic w 2015 r. znajdują się TUTAJ .


Zobacz także: Ruszyła bezpłatna sterylizacja psów i kotów

Podziel się
Podziel się
d3xay18

Podziel się opinią

Share

d3xay18

d3xay18