Trwa ładowanie...

Wystartowały zapisy do Biegu Konstytucji

Czeka na Was pięć tysięcy miejsc!
Share
Wystartowały zapisy do Biegu Konstytucji
d2rybr8

Pięć tysięcy miejsc czeka na uczestników XXV Biegu Konstytucji. Od dziś, 1 kwietnia, można zapisać się do udziału w imprezie. Zawody podobnie jak w latach minionych biegowi głównemu na dystansie pięciu kilometrów, towarzyszyć będą zmagania Nordic Walking oraz „Bieg z maskotką” dla dzieci.

Zapisy poprzez stronę www.aktywnawarszawa.waw.pl potrwają nieprzerwanie od 1 do 27 kwietnia lub wyczerpania limitu 5000 uczestników. Wszyscy rejestrujący się w ten sposób uczestnicy zobowiązani są do wniesienia opłaty startowej w ciągu trzech dni roboczych (w tym sobota). Po przekroczeniu tego terminu zgłoszenie zostanie usunięte z bazy danych.

Regulamin zawodów znajduje się tutaj .****

d2rybr8

Tak jak w latach ubiegłych dla biegaczy oraz uczestników Nordic Walking start zmagań będzie miał miejsce na ul. Hopfera. Meta będzie znajdować się na ul. Rozbrat, na wysokości ul. Szarej. Trasa w całości przebiegać będzie ulicami asfaltowymi. Na trasie znajdować się będą duże wzniesienia - ul. Agrykola, ul. Górnośląska - oraz Myśliwiecka zakończona ostrym skrętem. Limit biegu głównego wynosi 1 godzinę.

Zobacz także: Naucz się tańczyć tango! Bezpłatne warsztaty na Woli

d2rybr8

Podziel się opinią

Share
d2rybr8
d2rybr8