Trwa ładowanie...

Wyszedł z więzienia i udał się na włam

Zgubił go brak uprawnień do kierowania pojazdem

Wyszedł z więzienia i udał się na włam
d4f86vj
d4f86vj

Stołeczni policjanci zatrzymali do kontroli opla prowadzonego przez 29-letniego Krzysztof B. - Oprócz tego, że nie miał uprawnień do kierowania pojazdami, to w jego samochodzie policjanci znaleźli zawiniętą w reklamówkę szkatułkę z rozliczną biżuterią i banknotami - informuje Komeda Stołeczna Policji .

Krzysztof B. nie był w stanie logicznie wytłumaczyć, skąd posiada te wszystkie rzeczy, jednak przekonywał wywiadowców, że zamierzał biżuterię sprzedać. Szybko okazało się też, że w oplu znajdują się narzędzia, mogące służyć do włamań.

Na miejscu kontroli kryminalni sprawdzili dane zatrzymanego w policyjnej bazie. Jak się okazało, Krzysztof B. był już w przeszłości karany za podobne przestępstwa. Dwa miesiące wcześniej mężczyzna wyszedł z więzienia. Policjanci pionu operacyjnego z komisariatu przy Mrówczej szybko ustalili, że biżuteria, którą miał Krzysztof B. pochodzi z włamania do mieszkania na Gocławiu. 29-latek został zatrzymany.

Śledczy zgromadzili materiał dowodowy, pozwalający na przedstawienie mężczyźnie odpowiednich zarzutów, a w prokuraturze zdecydowano, że 29-latek zostanie tymczasowo aresztowany.

d4f86vj
d4f86vj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4f86vj